Irma Pažimeckienė tapytas paveikslas Vasaros pradžia, Gėlės , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Vasaros pradžia”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x70 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Kūryba – tai neatsiejama mano gyvenimo dalis, didžiausias mano pomėgis, didžiausia mano aistra. Esu baigusi Panevėžio dailės mokyklą. Dirbusi floriste, gal todėl neįsivaizduoju savo gyvenimo be gėlių, gamtos ir grožio, tad gėlių motyvas mano darbuose tarsi sustabdo akimirką ir grožis tampa amžinu.

Esu gamtos vaikas, todėl didžiausias troškimas perteikti jos akimirkų žavesį, prisijaukinti jį pamatyti ir sustabdyti laiką. Noriu, kad žmonės mano darbuose  atrastų ramybę, malonumą ir pajustų tik geras emocijas.

Gėlė kaip žmogus:  išdygsta, sužydi, vysta ir miršta. Gyvenimo rato judėjimas leidžia pažvelgti į aplinką atidžiau ir tai ką pamatau siekiu perkelti į drobę.  Gyvenimo grožis ir yra mano didžiausias įkvėpimas.

Esu realistinio impresionizmo mėgėja tapanti aliejiniais dažais. Pastoviai rengiu parodas visoje Lietuvoje. Nuo 2020m. esu Tautodailininkų sąjungos narė.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis70
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą