Naujas Pergalė (Triptikas) Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Pergalė (Triptikas)”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 90x30 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Dailininkė savo darbais siekia pozityvumo, kad namų interjerai taptų šilti ir jaukūs.

Birutė Bernotienė-Vall baigė kostiumo dizaino studijas Vilniaus Dailės Akademijoje. 1983 m. priimta į to meto TSRS Dailininkų sąjungą. Keletą jos konceptualių darbų yra įsigijęs Lietuvos Dailės fondas. Ji yra surengusi personalines parodas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Rygoje, Kaliningrade. Taip pat Švedijoje ir JAV. Menininkės gobelenai puosia Klaipėdos viešosios bibliotekos interjerą, viešbučių ir privačius interjerus. Dailininkė yra knygos "MADA XX a." autorė

Gyvenime buvo mados kolekcijų kūrimo periodas iš šilko ir lino. Audiniai buvo ištapomi ranka. Kaip kostiumo dizainerė didelę reikšmę skiria formai, spalvai ir stiliaus pojūčiui. Gimus dviem dukroms, susidomėjo lėlių kūryba. Dalyvavo tarptautinėse lėlininkų parodose. Baigusi pedagoginę karjerą KTU ir VDA visą savo laiką skiria tapybai. Savo kūryba siekia pozityvumo, kad į namų interjerai taptų šilti ir individualūs.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis30
Paveikslo plotis90
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą