Dviese Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Dviese”

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 56x36 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Mano ir akvarelės istorija turi romantišką meilės iš pirmo žvilgsnio pradžią. Kurį laiką ji buvo vienpusė, bet kaprizingoji akvarelė ilgainiui įvertino mano pastangas ir atsakė tuo pačiu. Užvėrusi duris į verslo pasaulį iš kurio buvau atėjusi, pažadėjau jai ištikimybę iki „kol mirtis mus išskirs" arba mano pirštai nebesuvaldys teptuko ir akys aptems. Naujasis ryšys pakeitė kasdienybę ir praturtino ne tik gyvenimą, bet ir dvasinį pasaulį. Radau naują saviraiškos formą, mokiausi, pažinau ir tai man teikė didžiulį džiaugsmą. Esu tikinti, todėl vandenį ir šviesą matau kaip Dievo pirmapradę medžiagą iš kurios visa buvo sutverta laikų pradžioje. Šios dvi substancijos yra pagrindiniai akvarelės dėmenys. Šviesa kuria spalvas, o vanduo jas valdo. Man belieka tik „apčiupinėti" sudėtingą dievišką „natūrą" ir bandyti pritraukti žvilgsnį prie esmės. Tad pristigusi įkvėpimo, žinau, kur ieškoti neišsenkančio jo šaltinio.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis36
Paveikslo plotis56
Detalesnė technikaAkvarelė - popierius
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslas interjere

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą