Jazminai Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Jazminai”

Technika: Aliejus, drobė, 2020
Dydis: 18x18 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS
ĮRĖMINTAS!


Liudvikas Pocius, vyresnės kartos dailininkas (g. 1940 m.), 1959-1966 m. Valstybiniame dailės institute studijavo tapybą ir monumentaliąją dailę. Savarankiškos kūrybos pradžioje kūrė vitražus viešosioms erdvėms, dalyvavo parodose.

Nuo 1967 m. yra Dailininkų sąjungos narys, turintis Meno kūrėjo statusą. Dailininkas kurį laiką dirbo administracinį darbą Dailės fonde ir Kultūros ministerijoje, buvo kelių ekspertinių meno tarybų narys. Nuo aštuntojo dešimtmečio labiau įsitraukė į tapybą. Dalyvavo parodose Lietuvoje ir užsienyje. Jo paveikslų yra įsigijusios įvairios įstaigos, Lietuvos ir keliolikos užsienio šalių dailės mėgėjai ir kolekcionieriai.


L. Pociaus tapybai būdingi tie patys plastiniai ir stilistiniai principai kaip ir jo monumentalios-dekoratyvinės dailės darbuose, aiškus piešinys, subalansuota spalvinė visuma, aktyvių - pasyvių elementų pusiausvyra.


Dailininkas reiškiasi visuose tapybos žanruose, tačiau pirmenybę teikia portretui.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis18
Paveikslo plotis18
Detalesnė technikaAliejus, drobė, 2020
DydisMaži - iki 40 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą