Bijūnai Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Bijūnai”

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 101x66 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Ramunė Kmieliauskaitė gimė 1960 m. Vilniuje. 1978 m. ji baigė M.K. Čiurlionio meno mokyklą o 1984 m. – Dailės Institutą, grafikos specialybę.

Dalyvauvo parodose Lietuvoje ir užsienyje, surengė individualias parodas Prancūzijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje. Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, JAV ir kitur. Menininkė daugiausia kūrė akvareles, kuriose atsispindi gamtos motyvai, įvairūs augalai, ypač gėlės. Akvarelės išsiskiria subtiliais kontrastais, naudojamos tiek šiltos, tiek šaltos spalvos, kurios susijungia į bendrą vaizdą.

„Ramunės Kmieliauskaitės (g. 1960) darbai pilni oro, šviesos ir bundančių augalų. Jos akvarelės netikėtos subtiliais kontrastais. Ritmingos šiltų ir šaltų spalvų dermės balto lapo tuštumoje atkartoja gyvus paviršius ir fiksuoja meditatyvias akimirkos patirtis. Dailininkė stebi ciklišką gamtos amžinumą – tai jos kalba, atskleidžianti bendražmogiškas pajautas.“

„Ramunės Kmieliauskaitės kūrybos erdvė – tai darnos ir ramybės oazė. Ramunės akvarelės skaidrių spalvų žaismas, spinduliuojantis džiaugsmą ir ramybę, veda mūsų mintis tolyn nuo šio pasaulio dulkių. O pati dailininkė, atrodo, tik pirštų galiukais liečiasi šios žemės, skleidžia gerumo ir susitaikymo kerus …“

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis66
Paveikslo plotis101
Detalesnė technikaAkvarelė - popierius
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą