Justina

Pristato
Gėlių šėlsmas Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Gėlių šėlsmas”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 100x70 cm
GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
GERA KAINA

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Tapyba susidomėjau nuo dvylikos metų, galbūt todėl sunku save prisiminti gyvenant be jos. Prisipažinsiu, nors visą gyvenimą sąmoningai išbandydavau daug sričių, turėjau skirtingų pomėgių ir hobių, tapyba buvo mano tikriausias ir labiausiai įtraukiantis hobis/aistra.

Studijavau VDA, tapybą. Šiuo metu mažais žingsneliais grįžtu prie tapybos, kurią buvau kiek apleidusi, nors niekada nepamiršusi. Bandau kurti, tai, kas artima man ir tikiuosi tobulėti. Patinka išraiškai pasitelkti gėlės motyvą, juo varijuoti, manau, šis motyvas darbui suteikia jėgos, tuo pačiu ir nekaltumo, gležnumo. 

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis70
Paveikslo plotis100
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą