Nuolaida! Vasaros prisiminimai Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Vasaros prisiminimai”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x60 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Esu Serghei Ghetiu. Gimiau nedideliame Soroca miestelyje Moldovoje. Nuo vaikystės domiuosi menu, o ypač tapyba. Puikiais rezultatais baigiau meno mokyklą Moldovoje. O po studijų Vokietijoje persikėliau gyventi į Lietuvą, Klaipėdą. Nuo to laiko užsiimu tapyba ir labai myliu šį darbą. Mano paveikslai kabo daugelyje pasaulio šalių ir aš nesiruošiu sustoti. Nuolat dirbu savo įgūdžių srityje, stengiuosi tobulėti. Mano paveikslai kabo Vilniaus ir Kauno galerijose. Bet didžioji dalis mano klientų yra amerikiečiai, net negaliu tiksliai pasakyti, kiek paveikslų yra JAV ir kuriose valstijose. Ir tai labai malonu! Menas man visų pirma yra emocijos, kurias gaunu darbo metu. Kiek prisimenu save ankstyvoje vaikystėje, mėgau vizualizuoti savo jausmus ir nuotaikas, todėl piešiu viską, nesirinkdamas vienos krypties, nes šiame pasaulyje yra daug dalykų, kuriuos noriu užfiksuoti savo paveiksluose, nesvarbu, ar žmonės, gamta ar natiurmortai. Mano meilė detalėms šio suvokimo nė kiek neapsunkina, o ilgametė tapybos patirtis leidžia greitai, be didelių ieškojimų tapyti, išreikšti save. Mano paveikslai atspindi mano proto būseną ir emocijas, todėl jie yra tokie ryškūs ir prisotinti detalių.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis60
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą