Birutė Jočiūnaitė-Cvirkienė tapytas paveikslas Gėlės, Gėlės , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Gėlės”

Technika: aliejus, drobė, 2014
Dydis: 60x60 cm

735,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 184,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Mano kūrybinis kelias prasidėjo nuo iliustracijų piešimo knygų vaikams. Dirbau ir grafikos srityje - LDI įgijau šios specialybės diplomą. Mėgau dirbti litografijos technikomis, tačiau dirbant šia technika man trūko spalvų. Dievo sukurtas pasaulis spindi ir virpa spalvomis: dangus, žvaigždės, žemės gamta, augalai, gėlės - viskas švyti įvairaus spektro spalvomis. Spalvos virpa gėlėse, džiugina mūsų akį ir širdį. Pradėjau tapyti. Ankstyvojoje mano tapyboje buvo daug tamsių spalvų. Daug šviesos ir skaidrių spalvų mano kūryboje atsirado, kai supratau ko man trūksta. Man trūko dvasios. Žmogus nėra tik materija, jis turi sielą, dvasią. Pirmieji mano dvasiniai darbai buvo eksponuoti "Arkos" galerijoje 1993 metais. Dabar mano kūryboje dominuoja šviesios, skaidrios spalvos. Labai mėgstu tapyti gėles ir jų spalvų virpesius, peizažus. Kas vyksta gamtoje metų laikais, kokie tai spalvų deriniai ir virpesiai. Mano kūryboje atsirado ir naujos temos: žmogus ir jo dvasia. Koks žmogaus ryšys su Visata. Kaip tai perteikti spalvomis. Mano tapyba tapo šviesesnė.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis60
Paveikslo plotis60
Detalesnė technikaaliejus, drobė, 2014
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą