Dalius Regelskis tapytas paveikslas Malūnas ir tulpės (Skagito slėnis, Vašingtonas, JAV), Galerija , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Malūnas ir tulpės (Skagito slėnis, Vašingtonas, JAV)”

Technika: Tušas, akvarelė, vaškinės kreidelės, popierius (2021)
Dydis: 40x40 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Menininkas ir architektas Dalius Regelskis, kaip pats mėgsta prisistatyti, gimęs ir užaugęs Vilniuje, Architektų gatvėje, daugiau nei dvidešimt metų projektuoja privačius interjerus, keliauja ir piešia miestų architektūrą, taip pat jis – ilgametis Vilniaus dailės akademijos dėstytojas.

Jaunystėje, kai bromų vartai dar nebuvo rakinami, Dalius išlandžiojo kiekvieną kiemą, žinojo aibes „slaptų“ praėjimų ir galėjo kirsti senamiestį skersai išilgai, neidamas pagrindinėmis gatvėmis. Grafikos meno mokėsi pas Petrą Repšį taip vadinamame „Konarskyne“, dabartinėje Vilniaus J.Vienožinskio dailės mokykloje. Vėliau įstojo į Dailės akademiją, pasirinkdamas architektūros specialybę.

Daugelį vasarų kartu su žmona praleidžia Kretoje. Ši sala – jos architektūra, istorinis palikimas, kretiečiai ir jų kultūrinės tradicijos – tapo Daliaus įkvėpimo šaltiniu. Taip gimė grafikos darbų ciklas „Kretos durys“, kuriame persipynė unikalios šios salos senųjų miestų detalės bei vietinio graiko dvieiliai, sukurti specialiai kiekvienam šio ciklo darbui, sekant Kretoje vis dar gyva mantinadžių poetine tradicija.

Kita tema – Niujorkas. Tai buvo Daliaus naujų įspūdžių ir kūrybinių atradimų miestas. Darbuose užfiksuoti šio nemiegančio megapolio architektūros kontrastai, kurių jungiamuoju elementu tapo kelio ženklas ONE WAY.

Kaip pasakoja pats autorius: „ONE WAY – vienas kelias, viena kryptis, vienas būdas... Šiais amerikietiškais kelio ženklais nusėtas visas Niujorko miestas. Tačiau man tai ne vien kelio ženklas. Tai tarsi gyvenimo kelrodės simbolis, savo švaria, išgryninta, juodai–balta grafika pabrėžiantis, kad tarp gausybės kelių, takų bei klystkelių turi rasti SAVO KELIĄ.“

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis40
Paveikslo plotis40
Detalesnė technikaTušas, akvarelė, vaškinės kreidelės, popierius (2021)
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą