Nomeda Balasevičiūtė tapytas paveikslas Žalias sodas, Galerija , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Žalias sodas”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 106x112 cm

663,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 166,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Menininkė gimė ir gyvena Kaune, kur lankė muzikos, vėliau - M. Martinaičio keturmetę vaikų dailės mokyklą. Nuo vaikystės svajojo apie iliustracijas vaikams, ir tai su kaupu išsipildė. 1988 baigusi Vilniaus Dailės institutą Nomeda piešė iliustracijas „Genio“ žurnalui, „Tuko“ laikraštukui. Vėliau įkūrė ir savo vaikiškų knygų leidyklą, pirmajai dukrai Jūratei ir kitoms to amžiaus Lietuvos mergaitėms leido laikraštėlį, vėliau virtusį žurnalu „Pepė“. Po to sekė knygelės, kurioms Nomeda ne tik piešė iliustracijas, bet ir kūrė tekstus. Šiuo metu dailininkė moko studentus  grafinio dizaino meistriškumo Kauno kolegijoje ir vis dar realizuoja save kūryboje.

Dailininkė mėgsta išbandyti naujas technikas ir formas. Paskutiniu metu traukia aliejinės tapybos paslaptys, tik drobėse kartais vis dar jaučiami iliustracijos pėdsakai; dažnai įsuka ir kiti dailės išraiškos būdai, lyg skulptūriniai – konstrukciniai pokalbiai su niekam nebereikalingais daiktais, pavirstančiais į netikėtas transformacijas.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis112
Paveikslo plotis106
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą