Aušrinė Kuzė tapytas paveikslas Ušerio Krantinė, Fantastiniai paveikslai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Ušerio Krantinė”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 125x125 cm

4 900,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 1 225,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS
ĮRĖMINTAS!

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Mano menas yra žaismingas gamtos, žmonių, jų gyvenimo būdo, apskritai visko, kas kasdien vyksta aplinkui, ryšys. Išreiškiu tai stilizuotais botaniniais fragmentais, pastatų detalėmis, savo ir kitų įpročiais, charakteriais, rutina, jų džiaugsmais ir rūpesčiais. Tuo pačiu žaismingai derindama istoriją ir spalvinį kontrastą.

Humoras vaidina didžiulį vaidmenį mano kūryboje. Aš tiesiog bandau jus atvesti prie keisto, juokingai vaikiško, bet tuo pačiu ir ne vaikiško jausmo, kuriame galite rasti vietos ir savo interpretacijai.
Nekuriu logiškų paveikslų - juose nėra nustatytų taisyklių, nėra iš anksto nustatytų spalvų palečių. Visi paveikslai atsiranda iš eigos ir labai organiškai, bet taip palaipsniui einu link subalansuoto rezultato.

Jaudulys, laimė ir džiaugsmas yra kūrybinio proceso dalis, taip pat kaip ir kova, bei nusivylimas. Mano paveikslas yra tarsi viena didelė istorija, sukurta iš daugybės mažesnių, tokia kaip ir gyvenimas.
Naudodama įvairias priemones, tokias kaip akriliniai dažai, žymekliai, akvarelės ir polichrominiai pieštukai, tapau savo darbus ryškiai ir kontrastingai. Dažniausiai mano pirmosios neapdorotos idėjos atsiranda eskizų knygoje, prie kurios aš nuolat dirbu. Kasdieniniame darbe eskizų knyga – tai mano lobių skrynia.

Kūrybinio proceso metu vis kyla naujų idėjų ir koncepcijų, kurios veda mane į tolesnius potyrius ir plėtrą. Nežinau, kaip atrodys galutinis rezultatas, tai nenuspėjama kelionė, kupina kurioziškų ir spalvingų netikėtumų.

Bio

Aušrinė Kuzė – menininkė iš Lietuvos. Piešimas ją lydi nuo pat vaikystės ir tai buvo viso gyvenimo aistra. Ankstyvoje jaunystėje Aušrinė baigė dailės mokyklą, kurioje įgijo pagrindinių žinių įvairiose meno srityse, tokiose kaip kompozicija, skulptūra, piešimas, tapyba ir meno istorija. 2010 m. baigė Dailės akademiją, įgijo stiklo dirbinių studijų bakalauro laipsnį ir persikėlė į Dubliną, kur vėliau vienerius metus studijavo iliustraciją Ballyfermot koledže.

Po devynerių metų studijų įvairiose meno srityse buvo aišku, kad Aušrinės pasirinktas kelias skirtas tapybai. Visa ankstesnė patirtis buvo šiandieninio stiliaus, kuriam didelę įtaką padarė stiklo ir iliustracijų studijos, rezultatas.

Aušrinė Kuzė yra tarptautinė tapytoja, menininkė ir iliustratorė. Ji yra kūrusi darbus parodoms Airijoje, Lietuvoje ir Vokietijoje, bei nuolat dirba dirba su galerijomis.
Jos darbai rado namus daugelyje privačių kolekcijų Airijoje, Lietuvoje, Slovakijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Nyderlanduose, Vokietijoje, JK bei Australijoje.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis125
Paveikslo plotis125
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą