Asta Keraitienė tapytas paveikslas Apsivalymas, Fantastiniai paveikslai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Apsivalymas”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x40 cm

555,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 139,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


„Mano esybei yra artimas pasaulio suvokimas per SPALVAS ir FORMAS, kurias užpildau suteikdama prasmę. Ryškiausi mano gyvenimo etapai suranda atspindį gimstančių kūrinių stiliuje, bei atlikimo būde. Todėl mano kūryba yra įvairialypė – kartais pasireiškianti dekoratyviais motyvais, bei simbolių kalba, kartais harmonijos ieškojimais Mandalų kūrime arba švelniais ir skaidriais potepiais drobėje, o kai pajaučiu drobių formatų ribotumą, mėgaujuosi tapyba ant medinių baldų, sienų, namo langinių.”

Gimė: 1971 03 29 Gyvena Rokiškyje. 

Studijos: 1987-1991 Telšių taikomosios dailės mokykla. Meninis trikotažo modeliavimas. 2010-2013 Panevėžio kolegija, Rokiškio filialas. Kultūrinės veiklos vadyba. Profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

Veikla: Nuo 1997m. Rokiškio dailininkų klubo „Roda“ narė. Nuo 2010 VšĮ „Saviugdos centras“ kultūrinių renginių vadyba, organizavimas.

2017m. menininkei suteiktas meno kūrėjo statusas.

Dailininkė yra surengta 10 personalinių parodų ir dalyvavusi virš 60 grupinių parodų, projektų, meninių akcijų, aukcionų.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis40
Paveikslo plotis80
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslas interjere

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą