Agota Bričkutė tapytas paveikslas Kaunas mano sapnuose, Fantastiniai paveikslai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Kaunas mano sapnuose”

Technika: akrilas, fluorescenciniai dažai, drobė
Dydis: 120x100 cm
Paveikslas „Kaunas mano sapnuose“ sukurtas „Kaunas 2022“ proga. 

1 455,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 364,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Mano tapybos kelias prasidėjo 2017 metais. 

Bėgant laikui, tapyba nemenkai transformavosi – užsimezgusi nuo emocionaliai ekspresyvių portretų, vėliau įgavo siurrealizmo, simbolizmo bruožų, psichodelikos atspalvių. Pradžioje kūryba atliko labiau saviterapinį vaidmenį, tuo tarpu šiandien labiausiai įkvepia intelektualinis ir emocinis kitų menininkų (Edvard Munch, David Hockney, Nicolas Party, Maxim Fomenko, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis)  kūrinių išgyvenimas, buvimas gamtoje, lankymasis parodose, darbas meno galerijoje. 

Savo darbuose siekiu perteikti kitokį, transformuotą, sustiprinto įspūdžio, tarp sapno ir realybės pakibusį pasaulį. Manęs nedomina racionali tikrovė, gyvenime aš taip pat siekiu transcendentiškai patirti kasdienybę, pastebėti įprastus dalykus iš kitokio žiūros taško. Drobėse vyraujantis ryškus koloritas yra intuityvaus kūrybinio proceso dalis ir atspindi gamtoje apimantį sensorikos sustiprėjimą, vizualinio patyrimo intensyvumą, euforinę būseną.

Nuo 2018 metų dalyvavau virš 13 personalinių ir grupinių parodų. Mano darbai priklauso privatiems kolekcininkams iš Lietuvos, Vokietijos, Nyderlandų, Šveicarijos, Norvegijos ir Čilės. 

Paveikslas „Kaunas mano sapnuose“ sukurtas „Kaunas 2022“ proga. 

Tapybos darbe savitai perteikiu Kauno miesto vaizdinį, kurio svarbiausiu kompoziciniu elementu tampa Santaka, simbolizuojanti ryšį, susitikimą su savimi, su kitu, su miestu. Nemuno ir Neries upės reprezentuoja gyvybines miesto gijas, formuojančias urbanistinę struktūrą, lemiančias rekreacines erdves, atliekančias ekologinę funkciją. 

Greta vienos iš svarbiausių gamtinių vertybių patalpinu reikšmingą Kauno modernizmo palikimą – memorialinį IX-ojo forto kompleksą bei dekoratyvinę skulptūrą „Kanklininkas“. Kauno modernizmo stilistika man artima savo menine raiška – lakoniška, supaprastinta forma, apibendrinta mintimi, poetiškumo ir racionalumo samplaika. Pasirinkdama vaizduoti memorialinį IX-ojo forto kompleksą perteikiu kolektyviškai reikšmingą turinį – žmogaus akistatą su blogiu, kilimą į kovą bei pasipriešinimą. Tuo tarpu nutapyta dekoratyvinė Roberto Antinio (vyresniojo) skulptūra „Kanklininkas“ tampa lyg įasmenintas, sužmogintas paveikslo personažas, simbolizuojantis Kauno miesto tvirtybę amžių tėkmėje...

Visi šie Kauno miestui aktualūs motyvai yra perteikiami per mano vaizduotės prizmę, suteikiant paveikslui charakteringą siurrealistinę ir poparto stilistiką, ryškų, psichodelinį koloritą, dekoratyvumą bei žaismingą atmosferą.

Paveikslas sukurtas pasitelkiant UV lempoje reflektuojančius fluorescencinius dažus, kurie sustiprina paveikslo psichodelišką nuotaiką.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis100
Paveikslo plotis120
Detalesnė technikaakrilas, fluorescenciniai dažai, drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslas interjere

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą