Misija Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Misija”

Technika: Akvarelė, tušas - popierius
Dydis: 50x70 cm

915,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 229,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Dailininkė Aurelija Kairytė-Smolianskienė Vilniaus dailės akademijoje baigė magistrantūros bei bakalauro studijų  programas. Ji dažnai dalyvauja tapybos pleneruose, parodose. Tapytoja dirba skirtingomis priemonėmis – lieja akvareles, tapo aliejiniais dažais ant drobės, priemones maišo, kad galėtų išgauti norimą efektą.

„Kūrėja puikiai įvaldžiusi aliejinės tapybos, tušo, akvarelės technikas, keletą darbų sukūrusi autorine technika. Vaiski spalvinė gama išskiria šią autorę iš kolegų tarpo. Ji jaučia spalvos magiją ir materializuoja ją savo kūriniuose, suteikdama jiems šamanišką mitopoetinę nuotaiką, skaidrią jausminę traktuotę. Gamtiniai motyvai A. Kairytės-Smolianskienės paveiksluose organiškai persipina su simboliniais elementais. Puoselėdama kolorizmą, šviesos žaismą ir išraiškingą potėpį toli nuo miesto šurmulio gyvenanti autorė kuria svajingas kontempliacijas apie miško monus ir pasakų laumes, apie gimties virsmą ir būties transformacijas. A. Kairytės-Smolianskienės kūryba gili ir plėtojamomis temomis, ir jų techniniu, kompoziciniu, koloristiniu išpildymu“, – rašė menotyrininkė Vilma Kilinskienė.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis70
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaAkvarelė, tušas - popierius
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą