Fėjos Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Fėjos”

Technika: aliejus, drobės lapas
Dydis: 35x43 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS
ĮRĖMINTAS!

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Esu Orinta Klimaitė, dermatovenerologijos rezidentė, LSMU Anatomijos instituto prozektorė, todėl mano kūrybai artima anatomija ir žmogaus kūnas. Per šiuos studijų metus negaliu nustoti stebėtis, kaip tokiame struktūriškai tvarkingame, harmoningai dirbančiame organizme, kur kiekvienas organas turi savo funkciją, kur kiekvienas pakitimas tikslingai kompensuojamas ir palaikomas homeostazė, gali slėptis tokia nenuspėjama, neapčiuopiama, beformė, žodžiais neįvardijama žmogaus siela. Savo darbuose bandau parodyti, kiek kovos, kontrasto ir nežinomybės gali talpinti vienas kūnas, kuris bando surasti tikrąjį save, siekdamas atsispirti vyraujančioms ideologijoms ir visuomenės sukurtiems standartams. Išlikti savimi, nepametant savo prigimties, nebijant jausti – mano tikslas.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis43
Paveikslo plotis35
Detalesnė technikaaliejus, drobės lapas
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą