Aurelija Filipauskytė tapytas paveikslas Simbiozė, Fantastiniai paveikslai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Simbiozė”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x100 cm

645,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 162,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Menininkė Aurelija Filipauskytė pradėjo kūrybinį kelią prieš 25 metus, surengus pirmą personalinę parodą. 

Nuo to laiko autorė pristatė 31 personalinę tapybos darbų parodą, dalyvavo daugiau nei 30 jungtinių parodų įvairiuose Lietuvos miestuose.  

Pradėjusi kaip portreto žanro atstovė, palaipsniui menininkė pasuko link iliustracijos. Netrukus atvirukų ir literatūros vaikams skirtų personažų gyvenimas persikėlė į didelį formatą ir įžengė į platųjį  pasaulį. Nauji darbai greitai tapo nuolatiniais meno galerijų parodų dalyviais, puošia  privačias galerijas ir viešas Lietuvos miestų erdves. Autorei pavyko išlaikyti savitumą, nenutraukti dialogo su savo žiūrovų ir likti ištikimai savo pagrindinei temai.Tylus aplinkos  stebėjimas,aplinkybių ir charakterių  analizė išlieka jos kūrybos akstinu. 

Kelių paskutinių metų tapybos darbai kviečia žiūrovus į nepaprastą kelionę po surrealistinį fantazijos pasaulį. Floros, faunos ir žmogaus bendros būties pasaka tyliai skleidžia savo kerus. Kviečiame galerijos lankytojus stebėti kartu šį nepaprastą kūrybinį nuotykį. 

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis100
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą