Balandžio 30-oji Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Balandžio 30-oji”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x60 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Ištrauka iš knygos „Alytaus dailė“

Rimantas Galeckas gyvena ir dirba Alytuje. Daugelio tarptautinių plenerų ir parodų dalyvis. Tapybos darbus yra įsigiję asmenys iš Prancūzijos, Vokietijos, Lenkijos, Amerikos. Vasaras praleidžia tapydamas vieną gražiausių Lietuvos kampelių – Kuršių Neriją. Keliaudamas jachta aplankė Daniją, Vokietiją, Lenkiją. Įspūdžiai iš šių kelionių atgimsta darbuose kaip aplankytų miestų, uostų vaizdai.

„Jo darbai – tai simbolio, ženklo, pokalbio mintys. Čia pokalbis patyliukais sukasi apie sakrališką, paslaptingą mitą. Mėgstamos prabangios aukso, sidabro, raudona, mėlyna spalvos, jos švyti ir šešėliuose slepia pusiau metafizinio pasaulio reginius. Dailininkui svarbus ryšys su žiūrovu, atgalinė žinutė. Tai pasąmonės kalba, tarsi nutapytas minčių srautas. Viena vertus, žaidimas, bet kartu terapija, hipnozės seansas. Niekada nežinai, ką pats sau gali pasakyti. Žmogaus paukščio ar kitų būtybių figūros sumišusios, joms būdingas beprotybės matmuo. Figūros tarsi nerimastyje, laukime, kuris intriguoja, palieka vietos žiūrovo vaizduotei.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis60
Paveikslo plotis80
Detalesnė technikaAliejus - drobė

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą