Ašarų karoliai Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Ašarų karoliai”

Technika: akrilas, popierius
Dydis: 30x42 cm
GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Gimiau ir užaugau Vilniuje. 1996 m. baigiau studijas S. Žuko taikomosios dailės technikume Kaune, įgijau grafikos restauratorės specialybę. 2002 m. įgijau Menų Magistro laipsnį VDA Kauno dailės institute, tekstilės katedroje. Su tekstiliniais darbais esu dalyvavusi tarptautinėse parodose ne tik Lietuvoje, bet ir Italijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje. Šiuo metu gyvenu Zapyškyje, Kauno rajone.

Kūryboje man labai padeda muzika, sutikti žmonės, knygos, buriavimas. Taip apsivalius nuo buities ir kasdienybės, atsiranda noras piešti ir tapyti, siūti visokius dalykus (esu pasiuvus būrelį baubų, kurie išsiblaškė po visą svietą). Piešinių personažai ir situacijos gimsta mano galvoje, o gal širdyje? Piešdama ieškau kažkokios nuotaikos, savęs išsisakymo. Kūryba - tai lyg savęs pažinimo forma.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis42
Paveikslo plotis30
Detalesnė technikaakrilas, popierius
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą