Natalija Kriščiūnienė tapytas paveikslas Šviesos link, Fantastiniai paveikslai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Šviesos link”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 80x80 cm

952,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 238,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Natalija Kriščiūnienė gyvena ir kuria Vilniuje.

Baigė Vilniaus dailės akademiją. Surengė 10 personalinių parodų Lietuvoje ir užsienyje.

Tai aktyvi, kūrybinga, nuolat besišypsanti menininkė. Jos optimistinis būdas atsispindi ir kūryboje. Menininkė kuria laisvas, nevaržomas kompozicijas. Sodrios spalvos kiekvienam darbui suteikia ryškią nuotaiką.

Dominuojantis šiltas koloritas, dažnai pasikartojantys saulės ir šviesos motyvai, veikia optimistiškai. Natalija mato pasaulį, lyg mažas vaikas: gerą, šviesų, pilną džiaugsmo ir paslapčių. Jos darbuose ryškus muzikalumo, harmonijos siekimas: kuriamos subalansuotos kompozicijos ir proporcingas linijų , formų ir spalvų ritmas.

Tapytojos kūryboje vyrauja abstraktūs vaizdai, simboliniai motyvai, gamtos ir žmogaus santarvės ženklai, kuriems suteikiama savita kūrybinės apeigos dvasia. Menininkė tobulai valdo dekoratyvinę, plastinę meno kalbą. Subtili tapybinė maniera, išvystyta individuali poetinė stilistika perteikia jautrios kūrėjos pasaulį, kuris susilaukė nemažai gerbėjų. N.Kriščiūnienės paveikslai pateko į daugelį kolekcijų Lietuvoje ir užsienyje.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis80
Paveikslo plotis80
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą