Eglė Brazė

Pristato
Sprogimas Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Sprogimas”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 100x70 cm

1 023,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 256,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Esu mokslininkė, biologijos mokslų daktarė. Kažkada vaikystėje teko rinktis – mokslas ar menas. Nuėjau mokslo keliu, tačiau kūrybiškumas niekada nedingo iš mano gyvenimo. Išbandžiau daugybę įvairių rankdarbių technikų, kūriau bižuteriją, netgi papuošalus iš popieriaus. Galiausiai įstojau į juvelyriką, nusprendusi prisijaukinti metalus. Pirmą mandalą nupaišiau kompozicijos paskaitoje ir užkibau. Mane žavi simetrija. Į darbus įdedu labai daug laiko. Manau, kad tiek moksle, tiek tapyboje atsispindi mano preciziškumas, dėmesys detalėms, kruopštumas ir begalinė kantrybė. Tapyboje, skirtingai nuo mokslo, stengiuosi neturėti jokio išankstinio plano. Viskas prasideda nuo pirmo taško, o jau tada prasideda spalvų ir formų žaismas. Tai mano poilsis, meditacija, tai mano saugus kampelis. Jei mano paveikslas stebėtojui sukeltų bent dalį to malonumo, kurį jaučiu juos tapydama, tai būtų didžiausias įvertinimas.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis70
Paveikslo plotis100
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą