Gia Ram

Pristato
Soul.03 Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Soul.03”

Technika: Akrilas, drobė
Dydis: 110x150 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
GERA KAINA


Išnaršiusi Paryžių ir Milaną, Gia Ram pradėjo menininkės karjerą. Pirmąją parodą surengusi Kaune (paroda "Love / Sex and She" ("Meilė / Seksas ir ji"), jaunoji tapytoja bėgant metams įgijo jos kūrybai ištikimų gerbėjų ratą.

Menininkės kūriniai itin spalvingi, kupini jaunatviško veržlumo, juose nėra nei nuobodulio, nei perdėtai giliamintiškų paslapčių klodų. Tai pačios Gios Ram vidinės būsenos išraiškos. Tapytojos kūriniai kupini ekspresijos, todėl nesuklysime įvardydami jos kūrybą ekspresionistine. Vis dėlto vien ekspresionizmu menininkė nesivadovauja – jai svarbu ne tik išlieti savo emocijas ant drobės, bet ir paveikti žiūrovą – sukurti jam kokį nors įspūdį, impresiją.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis150
Paveikslo plotis110
Detalesnė technikaAkrilas, drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Lietuvoje - per 2-3 d.d.!
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą