Danas Andriulionis tapytas paveikslas Budys, Dovanų gidas - dovanos architektui , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Budys”

Technika: Aliejus, akrilas, kartonas
Dydis: 85x123 cm

7 215,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 1 804,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Danas Andriulionis (g.1951 m. lapkričio 25 d. Rokiškyje) - tapytojas, Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Mokėsi Pakruojyje, baigė Rokiškio T. Vaižganto vid. mokyklą, 1975 - įstojo į VISI (architektūros spec.), 1979 - baigė VDA Klaipėdos vizualinio dizaino katedrą (dail. dizainerio specialybę). Nuo 2001 metų dėstė tapybą ir kompoziciją 14 metų jauniesiems dizaineriams.

Tai savitos manieros menininkas, kuris išsiskiria savo tapybos technika, turiniu bei idėjomis. Dailininko kūryboje svarbu ir siužetas. Kitaip tariant, autorius stengiasi filosofiškai perteikti paveikslo temą ant drobės, ją savitai interpretuojant. Jis tarsi žynys, pasinaudoja kosmologijos žiniomis ir simboliais, kad žiūrovas pasinertų į jo paveikslų mistinę erdvę. Tapytojas savo darbais įprasmina ir emocionaliai reaguoja į mūsų planetoje vykstančius įvykius, nelieka abejingas jėgoms, griaunančioms mūsų visuomenę arba, atvirkščiai, kreipia dėmesį į harmonijos principus, pasaulio stygas jungiančias kūriniją. Visa tai persipina su baltų mitologijos ženklais, runomis ar rytietiškomis mandalomis.

Dalyvavo daugiau kaip 300 įvairių parodų ir projektų (nuo 1992). Surengė daugiau nei 60 asmeninių parodų. Bendros parodos su iškiliais Lietuvos ir užsienio menininkais Prancūzijoje (1992), Danijoje (2000), JAV (2002), Vengrijoje (2003), Švedijoje (2005), Suomijoje (2005), Rusijoje (2006), Lenkijoje (2006), Latvijoje (2007), Ispanijoje (2008). Tarptautinių parodų: Klaipėdos dailės parodų rūmuose ir "Baroti" galerijoje (2001, 2005), "Krikštai mene" (Klaipėda, 2002, 2003), "Quo vadis" (Budapeštas, Vengrija, 2003), plenero ir parodos "Viliui Orvydui atminti" Kėdainių r., 2005), "Signs of the Time" (Klaipėda, 2006), "Kalėdinė paroda" (Klaipėda, 2006), plenero ir parodos "Mažosios Lietuvos paveikslų sodas" (Bitėnai, Šilutės r., 2006), "Mega Plaza" (KLaipėda, 2007), V pasaulio žemaičių parodos (Plungė, 2007); projektų "Akvariumas" (Klaipėda, 2001), "Metų horizontai 04" (Klaipėda, 2005), "Winds and Sea" (Stokholmas, Švedija, 2005), "Flight Stroke" (Klaipėda, 2008) dalyvis. Suteiktas Lietuvos Respublikos meno kūrėjo statusas (2005). Apdovanotas daugiau kaip 40 padėkos raštų ir premijomis. Sukūrė scenografiją 4 spektakliams. Knygos "Ant muzikos sparnų" bendraautorius (2008). Aktyviai dalyvauja Klaipėdos ir Lietuvos kūrybiniame gyvenime. Šiuo metu autorius priklauso tapytojų "INDIVIDUALISTAI" grupei.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis123
Paveikslo plotis85
Detalesnė technikaAliejus, akrilas, kartonas
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą