Borabar Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Borabar”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 76x96 cm

560,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 140,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Lina Mumgaudytė pradėjo savo meninę karjerą Briuselyje, Belgijoje. Kuriame baigė iliustracijos ir vizualinių menų studijas. Tuomet kūrėja pradėjo dirbti su viena iš lyderiaujančių knygų leidyklų prancūziakalbėse šalyse "L'école des Loisirs/Pastel". Iliustravo ir parašė tris knygas prancūzu kalba.
Tapo komiksų ir tapybos konkursų nugalėtoja, bei laureate Šveicarijoje, Jungtinėje karalystėje, Italijoje, Ispanijoje ir Lietuvoje.
Nuo 2017 metų gyvena Vilniuje. Tapo pamirštas Antrojo Pasaulinio karo moteris, daugiausiai žydes. Per paveikslus pasakojo jų pamirštas istorijas ir leidžia dar kartą joms" sužydėti".

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis96
Paveikslo plotis76
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą