Gilles Vuillard tapytas paveikslas From series \\"The light of the night\\", Daugiau yra geriau , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„From series "The light of the night"”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 100x60 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
SiųstiGilles Vuillard (1970 m.) yra kino režisierius, kompozitorius ir tapytojas kilęs iš Prancūzijos, bet šiuo metu kuriantis Berlyne ir Kaune.
2012 metais gyvendamas Niujorke dailininkas sukūrė didelių, modernių darbų serija "Naujasis Amsterdamas"
Šiuo metu Gilles Vuillard dirba su poetiškais, eksperimentiniais filmais naudodamas analogines kameras.
Taip pat kuria muziką kitų režisierių filmams.

Dailininkas Gilles Vuillard (Žilis Viujaras) Kaune gyvena nuo 2001 metų. Iš Prancūzijos čia jį atvedė meilė lietuvei moteriai, bet apie asmeninį gyvenimą jis spaudai atvirauti nelinkęs, o į kūrybos pasaulį mielai įsileidžia.

Įsikūręs laikinosios sostinės dvasia alsuojančiame Žaliakalnyje menininkas čia atrado ir daugybę jam iki šiol neregėtų kūrybos objektų. Tai mediniai pastatai: prieškarinės vilos su bokšteliais, balkonais, verandomis, ar tiesiog paprasti vienaukščiai nameliai su anttrobiais, erdvūs dviaukščiai medinukai. Kai kurie išpuoselėti, kai kurie apšiurę, bet nepraradę savo jaukaus žavesio, kuris ypač ryškiai atsiskleidžia prancūzo dailininko paveiksluose.

Galerijoje pristatome dviejų periodų Gilles Vuillard tapybą - pirmojo ir antrojo. Pirmajame periode autorius tapė Kauno Žaliakalnio namukus, o antrajame jo kūryba pamodernėjo ir persikėlė į... Niujorką. Pasidairykite galerijoje ir įsigykite puikius prancūzų menininko darbus už ypatingai gerą kainą!

DELFI straipsnis apie ankstyvają Gilles kūrybą ČIA.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis60
Paveikslo plotis100
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą