LinaVai

Pristato
LinaVai tapytas paveikslas Rausva gėlė, Darbo kambariui , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Rausva gėlė”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 60x80 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Stebėjau savo Svajonę, kuri buvo taip toli kaip mėnulis. Pažiūrėjus iš kitos pusės, pamačiau, kad ant jos stoviu. Dabar - tapau. Tapau su noru, kad paveikslas neštų emociją, būtų gyvas ir reikalingas.

Kas buvo prieš tai? Gimiau ir "augu" Vilniuje. 2005 m. baigiau magistrantūros studijas VDA , įgijau dizaino specialybę. Baldų, interjero projektavimas, grafinis dizainas, ar kartoniniai žaislai- visada mano darbas buvo susijęs su kūryba ir komandiniu darbu. Jaučiu dėkingumą, kad likimas dovanoja puikius žmones šalia, kurie palaiko, pataria, padrąsina, skatina augti. Taip nutiko ir su tapyba. Turėjau du mokytojus, kurie man įkvėpė drąsos, lengvumo ir laisvės. Su tapyba atradau vidinį stabilumą ir ramybę. Taip sava yra kalbėti spalvomis ir potėpiais. Vadinasi " Tai Yra Tai". 

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis80
Paveikslo plotis60
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą