Prisilietimai prie juodos 2 Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Prisilietimai prie juodos 2”

Technika: aliejus, drobė, 2017
Dydis: 80x80 cm

650,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 163,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
GERA KAINA

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

Birutė Nomeda Stankūnienė gimė 1963, 2009 metais baigė Vilniaus dailės akademiją, gyvena ir dirba Vilniuje.

Menininkė nepriklausomai ir laisvai renkasi sau artimas raiškos priemones, nepaisant kokių nors pastarojo meto Lietuvos dailės tendencijų, stilių ar besiformuojančių masinių interesų. B.N.Stankūnienės abstrakcijų kalba – tauri ir apibendrinta, kartu daugiareikšmė ir bylojanti apie pačiai menininkei aktualius egzistencinius dalykus. Dailininkė impulsyvi, - jos kūryboje galima pastebėti daug transformuotų temų bei epizodiškų vaizdų, kuriems būdingas laikinumo ar netvarumo pojūtis. Dažnai, žvelgiant į Birutės Nomedos paveikslus, atrodo, tarsi žiūrėtum pro šlapią stiklą. Šį įspūdį pabrėžia ne tik įtaigūs dažų nutekėjimai, bet ir potėpio gestiškumas, dažų sluoksnio plonumas bei skaidrumas ir žinoma paviršiaus faktūros trapumas. Paslaptingos bei keistų pavidalų figūros, protarpiais pasirodančios ar išnykstančios drobių erdvėse, atlieka nemažiau nenuspėjamą vaidmenį. Tačiau svarbiausias čia ne pasakojimas, o potėpių, nuvarvėjimų bei bendros kompozicijos kuriama įtampa.

Dailininkė sako: „Mano kūrybinį „motto“geriausiai apibūdina Claude Monet žodžiai: „Spalvos yra mano nuolatinis apsėdimas, džiugesys ir kančia“. Aš noriu susidraugauti su spalvomis, suartėti su jomis ir pasinerti į jų provokuojamą žaidimą. Asmeninis stilius formuojasi su kiekvienu nauju tapybos darbu, kai aš bandau kiekviename jų atrasti pati save. Abstrakti tapyba yra priemonė, leidžianti sielai ir širdžiai tarsi spalvotų užrašų pagalba kalbėti apie tai kas vyksta pasaulyje ir manyje."

Tapytojos darbai buvo eksponuoti meno parodose Lietuvoje ir užsienyje daugiau kaip 30 kartų, pastebėti ir atrinkti į savaitines kolekcijas vienoje iš didžiausių ir prestižiškiausių internetinių galerijų Saatchi Art, pristatomi IUOMA (Tarptautinė pašto menininkų asociacija) ir judėjimo „Menas Lėtai“ publikacijose, daugelyje internetinių tinklaraščių ir spaudoje. Panaudojant menininkės kūrinius buvo išleista knyga ‘Septyni jausmai pagal Jobo dramą’ (knygelės idėja ir dizainas B.N Stankūnienės). Dailininkės darbus įsigijo meno kolekcionieriai ir mylėtojai iš Lietuvos, Estijos, Suomijos, Rusijos, Olandijos, Danijos, Lenkijos, Italijos, JK, Brazilijos, JAV. Ji yra asociacijos IUOMA, judėjimo „Menas Lėtai“ ir tarptautinio Jheronimus Bosch Plaza projekto dalyvė. Jos menas daugelį kartų buvo pristatytas Lietuvos ir tarptautinėje žiniasklaidoje įskaitant BBC, CNC News/Xinhua – Kinijos nacionalinės naujienų agentūros.

Menotyrininkė Dangira Bužytė

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis80
Paveikslo plotis80
Detalesnė technikaaliejus, drobė, 2017
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Lietuvoje - per 2-3 d.d.!
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą