Parodykite mums kambarį, kuriame norite pasikabinti paveikslą.

Mes suprantame, kad išsirinkti paveikslą namams nėra paprasta, bet pradėjus galvoti apie meną namams reikėtų apsvarstyti keletą klausimų, kurie padės paiešką gerokai susiaurinti. 

 

Visų pirma, kokio dydžio erdvę skirsite paveikslui? Jeigu tai didelė svetainės siena, reikia rinktis ir didesnio formato paveikslą, jeigu gyvenate nuomojamam būste, kur negalima gręžti sienų, galbūt geriau rinktis nedidelį darbelį, kurį bus galima pastatyti ant lentynos ir nesunkiai perkelti iš vienos vietos į kitą.

 

Taip pat svarbu, kokioje erdvėje jis kabės ir kokią nuotaiką norite sukurti. Jeigu ieškote paveikslo virtuvei, galbūt tiks natiurmortas su vaisiais, jeigu ieškote paveikslo darbo kambariui, kur reikia susikaupimo ir įkvėpimo, nesuklysite pasirinkę abstraktų paveikslą atvirą interpretacijoms, vaikų kambariui rekomenduojame fantastinius paveikslus, kurie nukelia į kitą pasaulį, o miegamajam – švelnių spalvų peizažus, paveikslus su gėlėmis arba abstrakcijas. 

 

Jeigu nuo šitų pasvarstymų jum svaigsta galva - mes galime jums padėti: atsiųskite mums savo kambario / sienos nuotrauką (kad ir fotografuotą telefonu, geriausiai su interjero detalėmis, kad atsispindėtų namų stilius), o mes iš visų kūrinių, talpinamų mūsų platformoje, parinksime kelis tinkamus variantus ir Jums atsiųsime! 

Siųsti nuotrauką