2020 šventiniai pristatymo terminai:

Turėkite omenyje, kad kalėdinis laikas yra intensyvus tiek mums tiek kurjerių kompanijoms (o ypač šiemet!), todėl, jeigu perkate dovaną, pasistenkite įsigyti ją kaip galima anksčiau. Jeigu sunku išsirinkti, rekomenduojame įsigyti dovanų kuponą, kurį gausite per vieną dieną el. paštu.

Paveikslus iki šv. Kalėdų gausite LIETUVOJE, jeigu užsisakysite iki gruodžio 17-18 dienos. Jeigu šis terminas jau praėjo, susisiekite su mumis, galbūt dar galėsime pasiūlyti tinkamą pristatymo būdą ar paveikslo atsiėmimą mūsų galerijose Vilniuje arba Kaune. Taip pat galite užsisakyti DOVANŲ KUPONĄ, kurį gausite elektroniniu paštu iki pat gruodžio 24-tos dienos.

Paveikslus EUROPOJE pristatysime iki šv. Kalėdų, jeigu užsisakysite iki gruodžio 4-tos dienos. Paveikslus atveža FedEx arba DPD kurjeris. Jei šis terminas jau praėjo, galime pasiūlyti siųsti naudojantis express paslaugą, kuri atkeliauja per porą dienų, tačiau yra šiek tiek brangesnė. Susisiekite, jeigu domina kainos ir terminai.

Paveikslą gausite bet kur pasaulyje (ne ES) iki šv. Kalėdų per FedEx / DPD, jeigu užsisakymą gausime iki gruodžio 1-os dienos. Jeigu terminas praėjo, galite susisiekti su mumis, paskaičiuosime kiek kainuotų express siunta - šios paprastai į bet kurią pasaulio vietą atkeliauja per dvi tris darbo dienas. Be to yra skirtumas ar siunčiame į Australiją ar, pavyzdžiui, į Izraelį, todėl galbūt dar galime pasiūlyti paveikslo gavimą iki švenčių. 

Beje, paveikslą galime supakuoti kaip dovaną - šią paslaugą galite užsisakyti krepšelyje, prieš atsiskaitydami!

LIETUVOJE

Lietuvoje paveikslus atveža DPD kurjeris ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Vilniuje arba Kaune. Prieš tai reikėtų pasiskambinti, kad žinotumėte ar jūsų užsakymas paruoštas.

Taip pat paveikslus Vilniuje dažnai atveža mūsų galerijos darbuotojas - susisiekite, kad patikslintume, kada jis galėtų tai padaryti.

EUROPOS SĄJUNGOJE

Europos Sąjungoje mūsų paveikslus veža TNT / FedEx kurjeriai. Paveikslai po išsiuntimo paprastai atkeliauja per 5-7 darbo dienas, yra siunčiami apdrausti ir su sekimo numeriu.

UŽ EUROPOS SĄJUNGOS RIBŲ

Į visas užsienio šalis paveikslus veža TNT / FedEx kurjeriai. Į bet kurią pasaulio vietą paveikslas atkeliauja per 2-3 savaites, siuntiniai keliauja drausti bei su sekimo numeriu, priklausomai kaip toli nuo Europos ji yra. Turime daug patirties siunčiant meno kūrinius į daugelį pasaulio šalių - susisiekite su mumis - pakonsultuosime! Nuo 2007-ųjų esame  siuntę paveikslus į pačias įvairiausias pasaulio šalis, pradedant Japonija, baigiant Panama!