2019 Kalėdiniai pristatymo terminai:

Paveikslus iki Kalėdų gausite LIETUVOJE, jeigu užsisakysite iki gruodžio 19-20 dienos. Jeigu šis terminas jau praėjo, susisiekite su mumis, galbūt dar galėsime pasiūlyti tinkamą pristatymo būdą ar paveikslo atsiėmimą mūsų galerijose Vilniuje arba Kaune. Taip pat galite užsisakyti DOVANŲ KUPONĄ, kurį gausite iki pat gruodžio 24-tos dienos.

Paveikslus EUROPOJE pristatysime, jei užsisakysite iki gruodžio 10-tos dienos. Paveikslus atveža FedEx kurjeris. Jei šis terminas jau praėjo, galime pasiūlyti siųsti per FedEx Express paslaugą, kuri atkeliauja per porą dienų, tačiau yra šiek tiek brangesnė. Susisiekite, jeigu domina kainos ir terminas. Taip pat galite užsisakyti DOVANŲ KUPONĄ, kurį gausite iki pat gruodžio 24-tos dienos.

Paveikslą gausite bet kur pasaulyje (ne ES) iki Kalėdų per TNT, jei užsisakysite iki gruodžio 2-os dienos. Jeigu terminas jau praėjo, galite susisiekti su mumis, paskaičiuosime kiek kainuotų express siunta - šios paprastai į bet kurią pasaulio vietą atkeliauja per dvi tris darbo dienas. Be to yra skirtumas ar siunčiame į Australiją ar, pavyzdžiui, į Izraelį, todėl galbūt dar galime pasiūlyti paveikslo gavimą iki Kalėdų.  Taip pat galite užsisakyti DOVANŲ KUPONĄ, kurį gausite iki pat gruodžio 24-tos dienos.

Turėkite omenyje, kad Kalėdinis laikas yra intensyvus kurjerių kompanijoms, todėl pasistenkite įsigyti dovanas kaip galima anksčiau, kad tikrai be streso jas gautumėte.

Beje, paveikslą galime supakuoti kaip dovaną - šią paslaugą galite užsisakyti krepšelyje, prieš atsiskaitydami.

Gero dovanų ieškojimo ir nepamirškite, kad menas yra dovana visam gyvenimui!


Standartiniai terminai:

LIETUVOJE

Lietuvoje paveikslus atveža DPD kurjeris ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Vilniuje arba Kaune. Prieš tai reikėtų pasiskambinti, kad žinotumėte ar jūsų užsakymas paruoštas.

Taip pat paveikslus Vilniuje dažnai atveža mūsų galerijos darbuotojas - susisiekite, kad patikslintumėte, kada artimiausiu metu jis važiuoja.

EUROPOS SĄJUNGOJE

Europos Sąjungoje mūsų paveikslus veža TNT / FedEx kurjeriai. Paveikslai po išsiuntimo paprastai atkeliauja per 5-7 darbo dienas, yra siunčiami apdrausti ir su sekimo numeriu.

UŽ EUROPOS SĄJUNGOS RIBŲ

Į visas užsienio šalis paveikslus veža TNT / FedEx kurjeriai. Į bet kurią pasaulio vietą paveikslas atkeliauja per 2-3 savaites, siuntiniai keliauja drausti bei su sekimo numeriu, priklausomai kaip toli nuo Europos ji yra.

Turėkite omenyje, kad siųsdami paveikslus mes privalome muitinei perduoti visas sąskaitas ir pirkimo dokumentus, todėl, priklausomai nuo šalies, gali prireikti sumokėti importo mokesčius. Susisiekite su mumis, jei dėl to kyla klausimų - pakonsultuosime - nuo 2007-ųjų esame  siuntę paveikslus į pačias įvairiausias pasaulio šalis, pradedant Japonija, baigiant Panama!