Gustavo Klimto kūriniai atgyja aukštosios mados fotosesijoje

Gustavo Klimto auksinio periodo paveikslai, iš kurių turbūt garsiausias "Bučinys", buvo sukurti prieš beveik šimtą metų, bet jais žavimasi iki šiol, o fotografas Inge Prader puikiai parodo, kaip jie gali tapti įkvėpimu šiuolaikinės aukštosios mados fotosesijai.

Rembranto „Nakties sargybos“ istorija

1642 m. Rembrantas van Reinas gavo Amsterdamo civilinės sargybos kapitono Banning Cocq užsakymą sukurti grupinį jo šaulių portretą. Šis paveiksas dabar laikomas vienu svarbiausių kūrinių meno istorijoje ir kabo specialiai jam suprojektuotoje salėje valstybiniame muziejuje Rijksmuseum. Skaitykite, kokia šio paveikslo istorija nuo jo sūkurimo iki mūsų dienų.

8 paveikslai, kuriuos privalote pamatyti Paryžiuje

Paryžius - visada gera mintis, o mes siūlome, kur nueiti ir ką pamatyti, kad kelionė į Paryžių būtų įsimintina ir turininga. Šį kartą kviečiame į ekskursiją su gidu po Orsė muziejų!

Paveikslų rėminimas mūsų dirbtuvėse

Mūsų galerija siūlo profesionalią ir aukščiausios kokybės rėminimo paslaugą. Patyrę meistrai įgyvendins visus Jūsų su rėminimu susijusius lūkesčius. Gyvai apžiūrėti bagetų pavyzdžius galite Paveikslai.lt galerijose Kaune ir Vilniuje, o visą pasiūlą galite matyti ir užsisakyti internetu www.rėmai.lt!

8 garsiausi paveikslai, kuriuose nutapytos prostitutės

Prancūzų poetas Charles Baudelaire kartą pasakė: „Kas yra menas? Prostitucija“. Daugybei dailininkų prostitutės buvo modeliai ir mūzos tik vieni menininkai šį faktą buvo linkę nuslėpti, o kiti jį rodė prikišamai. Nuo Toulouse-Lautreco pastelių iki Egono Schiele‘ės eskizų pristatome aštuonis garsiausius paveikslus, kuriuose pavaizduotos prostitutės.

Reportažas iš Ramūno Naumavičiaus dirbtuvių

Kviečiame į kelionę po Ramūno Naumavičiaus dirbtuves ir kūrybą. Rytų dvasia dvelkiančiose dirbtuvėse, meditacijos būsenoje sukurti darbai spinduliuoja ramybę ir pozityvumą. Pasigrožėkite!

13 brangiausiai parduotų paveikslų

Nors kartais pasakyti, kiek kainuoja meno kūrinys, labai sunku, šių paveikslų vertė labai aiški ir labai įspūdinga. Skaitykite toliau ir sužinokite, kurių autorių paveikslai įvertinti brangiausiai pasaulyje, kas juos įsigijo ir, svarbiausia, kiek už juos sumokėjo!

Salvadoras Dali ir siurrealistų judėjimas

Salvadoras Dali gimė 1904 metais Ispanijoje. Motinos paragintas puoselėti menišką prigimtį, Dali mokėsi dailės mokykloje, o vėliau įstojo į Real Academia de Bellas Artes de San Fernando, bet tik išmestas iš akademijos jaunas dailininkas susipažino su Pablo Picasso ir Juan Miro ir atrado savitą stilių, kuris labai greitai tapo siurrealistų judėjimo pagrindu.

Garsūs draugai meno pasaulyje

Meno pasaulyje sunku atskirti draugus nuo konkurentų, bet šių menininkų draugystė padarė didelę įtaką jų darbams, kurie vertinami iki šiol.

10 romantiškiausių porų meno istorijoje

Meilė yra viena dažniausių temų meno istorijoje. Iš darbų, vaizduojančių įsimylėjėlius, galima nemažai sužinoti apie skirtingas kultūras, pamatyti, kaip su laiku keitėsi požiūris į meilę. Šie garsūs darbai iš įvairiausių pasaulio šalių nuo Peru iki Japonijos atspindi, kiek daug formų gali įgyti meilė.
Showing 1 to 10 of 61 (1 Pages)