Reportažas iš Ramūno Naumavičiaus dirbtuvių

Kviečiame į kelionę po Ramūno Naumavičiaus dirbtuves ir kūrybą. Rytų dvasia dvelkiančiose dirbtuvėse, meditacijos būsenoje sukurti darbai spinduliuoja ramybę ir pozityvumą. Pasigrožėkite!

13 brangiausiai parduotų paveikslų

Nors kartais pasakyti, kiek kainuoja meno kūrinys, labai sunku, šių paveikslų vertė labai aiški ir labai įspūdinga. Skaitykite toliau ir sužinokite, kurių autorių paveikslai įvertinti brangiausiai pasaulyje, kas juos įsigijo ir, svarbiausia, kiek už juos sumokėjo!

Salvadoras Dali ir siurrealistų judėjimas

Salvadoras Dali gimė 1904 metais Ispanijoje. Motinos paragintas puoselėti menišką prigimtį, Dali mokėsi dailės mokykloje, o vėliau įstojo į Real Academia de Bellas Artes de San Fernando, bet tik išmestas iš akademijos jaunas dailininkas susipažino su Pablo Picasso ir Juan Miro ir atrado savitą stilių, kuris labai greitai tapo siurrealistų judėjimo pagrindu.

Garsūs draugai meno pasaulyje

Meno pasaulyje sunku atskirti draugus nuo konkurentų, bet šių menininkų draugystė padarė didelę įtaką jų darbams, kurie vertinami iki šiol.

10 romantiškiausių porų meno istorijoje

Meilė yra viena dažniausių temų meno istorijoje. Iš darbų, vaizduojančių įsimylėjėlius, galima nemažai sužinoti apie skirtingas kultūras, pamatyti, kaip su laiku keitėsi požiūris į meilę. Šie garsūs darbai iš įvairiausių pasaulio šalių nuo Peru iki Japonijos atspindi, kiek daug formų gali įgyti meilė.

Kur pamatyti geriausius Polio Sezano darbus?

Modernizmo tėvu krikštijamo dailininko darbų turi daugybė muziejų, tačiau Sezano darbai su metais keitėsi ir savo stiliumi, ir tapymo objektu, todėl išrinkome galerijas, kuriuose eksponuojamos įdomiausios šio dailininko paveikslų kolekcijos.

7 paveikslai, kurių paslėptų reikšmių iki šiol nežinojote

Šie garsūs paveikslai žinomi visiems, bet nedaug kas žino, kokias žinutes juose užkodavo autoriai ateities kartoms. Skaitykite daugiau!

10 Fridos Kahlo minčių apie meną, meilę ir gyvenimą

Nors iš pirmo žvilgsnio mažutė, šluba, ūsuota Frida nebuvo panaši į fatališką moterį, ji buvo ne tik viena garsiausių dailininkių meno istorijoje, kurios darbus gyrė pats Picasso, bet jos gyvenime netrūko nei meilužių, nei linksmybių, nei meilės, ašarų ir išdavysčių. Siūlome žvilgsnį į menininkės pasaulį per jos užrašytas mintis.

10 Įkvepiančių Salvadoro Dali Minčių

Salvadoras Dali garsėjo ir ekscentrišku gyvenimo būdu, ir meno šedevrais. Į šią asmenybę galima žvelgti iš įvairiausių pusių, bet šį kartą siūlome paskaityti, ką apie save, savo gyvenimą ir meną teigė pats dailininkas.

5 būdai pagyvinti interjerą portretu

Nors šiuo metu portretų populiarumas kiek prislopęs, šis tapybos žanras išskirtinis, nes žiūrėdami į portretą visada matome žmogų. Gyvenimą. Nejučiomis svarstome, apie ką tas žmogus galvojo, ką jautė, kaip susiklostė jo gyvenimas. Mes siūlome keletą būdų, kaip pagyvinti savo namų interjerą pakabinus jame portretą.
Showing 1 to 10 of 56 (1 Pages)