10 romantiškiausių porų meno istorijoje

Meilė yra viena dažniausių temų meno istorijoje. Iš darbų, vaizduojančių įsimylėjėlius, galima nemažai sužinoti apie skirtingas kultūras, pamatyti, kaip su laiku keitėsi požiūris į meilę. Šie garsūs darbai iš įvairiausių pasaulio šalių nuo Peru iki Japonijos atspindi, kiek daug formų gali įgyti meilė.

Kur pamatyti geriausius Polio Sezano darbus?

Modernizmo tėvu krikštijamo dailininko darbų turi daugybė muziejų, tačiau Sezano darbai su metais keitėsi ir savo stiliumi, ir tapymo objektu, todėl išrinkome galerijas, kuriuose eksponuojamos įdomiausios šio dailininko paveikslų kolekcijos.

7 paveikslai, kurių paslėptų reikšmių iki šiol nežinojote

Šie garsūs paveikslai žinomi visiems, bet nedaug kas žino, kokias žinutes juose užkodavo autoriai ateities kartoms. Skaitykite daugiau!

10 Fridos Kahlo minčių apie meną, meilę ir gyvenimą

Nors iš pirmo žvilgsnio mažutė, šluba, ūsuota Frida nebuvo panaši į fatališką moterį, ji buvo ne tik viena garsiausių dailininkių meno istorijoje, kurios darbus gyrė pats Picasso, bet jos gyvenime netrūko nei meilužių, nei linksmybių, nei meilės, ašarų ir išdavysčių. Siūlome žvilgsnį į menininkės pasaulį per jos užrašytas mintis.

10 Įkvepiančių Salvadoro Dali Minčių

Salvadoras Dali garsėjo ir ekscentrišku gyvenimo būdu, ir meno šedevrais. Į šią asmenybę galima žvelgti iš įvairiausių pusių, bet šį kartą siūlome paskaityti, ką apie save, savo gyvenimą ir meną teigė pats dailininkas.

5 būdai pagyvinti interjerą portretu

Nors šiuo metu portretų populiarumas kiek prislopęs, šis tapybos žanras išskirtinis, nes žiūrėdami į portretą visada matome žmogų. Gyvenimą. Nejučiomis svarstome, apie ką tas žmogus galvojo, ką jautė, kaip susiklostė jo gyvenimas. Mes siūlome keletą būdų, kaip pagyvinti savo namų interjerą pakabinus jame portretą.

Visi klausimai ir atsakymai apie rėminimą

Ar norėtumėte įrėminti paveikslą dovanų, ar ieškotumėte stilingo rėmo savo paties šedevrui, Rėmai.lt dirbtuvių specialistai turi atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus!

10 įžymybių, kurios savo kelią atrado vėliau nei kiti

Kai aplink tiek daug pavyzdžių, kai milijonieriais tampama net nesulaukus dvidešimties, atrodo, kad atėjus trisdešimčiai jau esi senolis, kuris daugiau nieko įdomaus gyvenime nepasieks, bet štai jums 10 pavyzdžių, kad kartais tikrasis kelias laukia net ir po penkiasdešimties!

Įspūdingas Leonardo Da Vinci darbų, kuriuos reikia padaryti, sąrašas

Taip taip, mes žinome, kad Jūs ir taip jau turite galybę savų darbų sąrašų. Kai kurie jie - kasdieniniai, paprasti ir nelabai įdomūs darbai, kuriuos nesunku pamiršti, kiti - susiję su darbais, kurių gal ir nesinori "laikyti galvoje".Prieš 500 metų darytas Leonardo Da Vinci sąrašėlis parodo, kad jis nebuvo paprastas žmogus - paskaitykite kokius tikslus kėlė didysis genijus - pažadame, kad nustebsite, o galbūt ir pasijusite įkvėpti.

5 patarimai stilingai namų galerijai

Susikurti paveikslų galeriją ant namų sienos - nelengvas, bet labai smagus darbas. Norime pasidalinti savo patarimais iš patirties, kaip tai padaryti!
Showing 1 to 10 of 52 (1 Pages)