6 tapybos technikos, kurioms nereikia teptuko

Teptukas, dažai ir drobė atrodo būtini dailininko įrankiai. Atrodytų, ką čia daugiau išrasi? Bet šiuolaikiniai dailininkai ieško naujų technikų, o kas ieško, tas randa. Susipažinkite su 6 šiuolaikinėmis tapybos technikomis, kurioms nereikia teptuko (o kartais ir dažų).

30 garsiausių lietuvių dailininkų - pasitikrinkite, ar visus žinote!

Lietuvos šimtmečio proga surinkome 30 Lietuvos dailininkų, kuriuos turėtų žinoti visi Apie užsienio menininkus galima kalbėti ir kalbėti: Van Goghas, Da Vinčis, Salvadoras Dali, Picasso, Frida Kahlo ir t.t. Tačiau, kiek žinote lietuvių menininkų? Visi didžiuojamės savo didžiausiu meno žmogumi - Čiurlioniu, bet apart jo ne kiekvienas atsimins dar kokią pavardę ar su ja susijusį kūrinį. Todėl ir sukūrėme šį sąrašą, kurį gilindamiesi į lietuvišką m

Kaip žymūs menininkai įveikė kūrybinę krizę

Nors menininkai, apie kuriuos pasakosime šiame straipsnyje, laikomi labai produktyviais, pasirodo, kad mūzos buvo nusigręžusios ir nuo jų. Kadangi kūrybinė krizė gali apimti ne tik dailininkus, o kartais ir paprastiems mirtingiesiems nekyla rankos ką nors daryti, kviečiame pasisemti įkvėpimo iš šių istorijų.

Vidinis nerimas, slypintis po Pablo Picasso mėlynuoju periodu

Lengva laikyti Pablo Picasso visagaliu – tapytoju, kuris pakeitė meno istoriją, kurio menas netilpo apatiniuose ir kuris į kritikų klausimus atsakinėjo laidydamas į orą šūvius. Tačiau šis ispanų dailininkas ne visada buvo toks užtikrintas ir sėkmingas. Tiesą sakant, kūrybos pradžioje jis kentė skurdą, išgyveno tragediją, o emocinė būklė buvo labai trapi. Visi šie sunkumai atsispindi pirmuosiuose kūriniuose, kurie dabar vadinami Mėlynuoju periodu.

15 netikėtų įžymybių, kurios tapo paveikslus!

Nustebsite sužinoję, kad garsūs aktoriai, dainininkai, prezidentai ir net princai tuo pačiu yra ir dailininkai! Atrinkome 15 įžymybių, kurie laisvalaikiu kuria meną. Paskaitykite!

Foto reportažas iš Viliaus Ksavero Slavinsko dirbtuvių

Prie galerijos neseniai prisijungė naujas autorius - Vilius Ksaveras Slavinskas, todėl kviečiame į virtualų turą po menininko dirbtuves!

15 genialių paveikslų, įkvėptų žymių menininkų šunų

Niekas negali atsispirti šuns žavesiui. Net talentingiausi menininkai buvo įkvėpti savo šunų, kurie tapo jų kūrybos dalimi. Mes atrinkome 15 meno kūrinių, kuriuose menininkai vaizduoja savo šuniukus. Galbūt ir Jus jie įkvėps sukurti savo šuns garbei meno šedevrą. Pasižiūrėkime!

7 paprasti būdai būti kūrybiškesniems 2018 m.!

Kūrybiškumas net ir menininkams nėra duotybė. Kartais jį prisišaukti yra tikra kančia, o kartais naujos idėjos ateina pačios, tačiau yra daugybė tyrimų apie tai, kas paskatina kūrybiškumą ir kaip kūrybinė išraiška gali teigiamai paveikti sveikatą ir gyvenimo kokybę. Jeigu 2018-aisiais norite būti kūrybiškesni, mes turime 7 pasiūlymus, kaip tai pasiekti.

Žiemos peizažų TOP 10, kurie padės pajusti šventinę nuotaiką

Visiems su nekantrumu laukiant švenčių, renkant dovanas ir puošiant namus, surinkome žiemiškų paveikslų dešimtuką, į kurį pateko įvairūs paveikslai iš visos meno istorijos. Kviečiame pasižiūrėti, galbūt kai ką įtraukti į savo visų laikų mėgstamiausių meno kūrinių TOP'ą ir pajusti šventinę nuotaiką!

Angelų kolekcija - pajuskite švenčių dvasią

Artėjant Kalėdoms surinkome magišką angelų kolekciją, į kurią sudėjome Jūsų jau pamėgtų autorių paveikslus su angelais. Visi šie paveikslai kupini šilumos ir nutapyti su didžiausia meile - jie nuostabiai papildys Jūsų namus arba taps įsimintiniausia kalėdine dovana.
Showing 1 to 10 of 74 (1 Pages)