10 Renoir'o minčių apie tapybą

Vienas pačių garsiausių impresionistų, savo laikų maištininkų, kurio paveikslų motyvai šiandien puošia pagalvėles, puodelius ir saldainių dėžutes, prieš mirtį prasitarė, kad pagaliau ima kažką suprasti apie tapybą. Skaitykite, kokių principų laikėsi šis autorius.

Trys pavogti Picasso darbai ir jų istorijos

Per 91 savo gyvenimo metus Pablo Picasso tapo vienu gerbiamiausių savo laikų dailininku, o jo darbai daro įtaką jauniems dailininkams iki šių dienų. Deja, pasaulinė šlovė turi ir kitą pusę – šiuo metu manoma, kad daugiau nei 1000 Picasso darbų yra dingę arba pavogti.

Édouard Manet - modernaus meno tėvas

Skaitykite, kodėl Eduaras Manė laikomas viso modernaus meno pradininku ir kokią įtaką jo darbai padarė ateities kartoms. Netrukus įsitikinsite, kad be Manė nebūtų Monė.

Koks meno kūrinys įkvėpė garsiąją Laisvės statulą?

Ar žinote, kas įkvėpė Laisvės statulos kūrėją? O gi vienas garsus prancūzų dailininkas ir jo paveikslas, skirtas barikadose prieš absoliutizmą kovojantiems maištininkams!

10 garsiausių Renesanso šedevrų

10 paveikslų, ant kurių stovi modernusis menas, ir jų istorijos. Sužinokite kurie paveikslai ir už ką yra vertinami labiausiai.

Kalėdų senelis pasirodo garsiausiuose paveiksluose

Jauno fotografo dėka Kalėdų senelis pasirodo garsiausiuose meno kūriniuose.

Monet ir jo mūza

Dailininkas Claude Monet išgarsėjo milžiniškomis vandens lelijų drobėmis, tačiau ar žinote, koks žmogus dažniausiai vaizduojamas šio garsaus impresionisto paveiksluose?

Kaip išsirinkti paveikslą?

Iš patirties žinome, kiek laiko ir jėgų gali suryti tobulo paveikslo paieška, todėl siūlome šiuos 5 patarimus, kad savo meno kūrinį rastumėte greičiau ir paprasčiau.

Mūsų patarimai, kaip išrinkti meno kūrinį dovanų

Norite padovanoti įsimintiną dovaną, kuri parodytų, kaip branginate artimą žmogų, kaip vertinate verslo partnerį? Dovanokite meno kūrinį, o mes padėsime išsirinkti!

10 tikrų vietų, įamžintų garsiausiuose paveiksluose

Vietos, įkvėpusius garsiausius meistrus.
Showing 1 to 10 of 41 (1 Pages)