Angelų kolekcija - pajuskite švenčių dvasią

Artėjant Kalėdoms surinkome magišką angelų kolekciją, į kurią sudėjome Jūsų jau pamėgtų autorių paveikslus su angelais. Visi šie paveikslai kupini šilumos ir nutapyti su didžiausia meile - jie nuostabiai papildys Jūsų namus arba taps įsimintiniausia kalėdine dovana.

Kiek laiko žmonės praleidžia žiūrėdami į paveikslus?

Lankydamiesi muziejuose visi skubame pasižiūrėti Picasso, Monet ir Dali šedevrų, garsiausių meno kūrinių, bet ar kada atkreipėte dėmesį, kiek laiko žiūrovas praleidžia prie vieno paveikslo? Keli mokslininkai nusprendė atlikti tyrimą ir gavo labai įdomius rezultatus.

Van Gogh’o paveiksle rastas žiogas

Visi žinome, kad Van Gogh'as dievino tapyti Prancūzijos pietuose, bet ar pagalvojote, kas galėjo nutikti drėgnoms drobėms, nešamoms per laukus po kelis kilometrus? Mes irgi nepagavojome, kol nepasklido žinia, kad garsiuosiuose "Alyvmedžiuose" dažų sluoksnyje... įstrigęs žiogas!

6 netikėtos vietos menui jūsų namuose

Menas įtraukia, jaudina sielą ir kelia diskusijas, bet paprastai tai būna paskutinė detalė, kurią parenkame kambariui. Nors paveikslas paprastai paliekamas pabaigai, jis neretai suriša visą interjerą į bendrą, harmoningą visumą, o pakabintas netikėtoje vietoje įneša ir intrigą. Vaikų fantazijos vaisiai prieškambaryje ar įtraukiantis peizažas virtuvėje gali tapti viso interjero vinimi.

Gustavo Klimto kūriniai atgyja aukštosios mados fotosesijoje

Gustavo Klimto auksinio periodo paveikslai, iš kurių turbūt garsiausias "Bučinys", buvo sukurti prieš beveik šimtą metų, bet jais žavimasi iki šiol, o fotografas Inge Prader puikiai parodo, kaip jie gali tapti įkvėpimu šiuolaikinės aukštosios mados fotosesijai.

Rembranto „Nakties sargybos“ istorija

1642 m. Rembrantas van Reinas gavo Amsterdamo civilinės sargybos kapitono Banning Cocq užsakymą sukurti grupinį jo šaulių portretą. Šis paveiksas dabar laikomas vienu svarbiausių kūrinių meno istorijoje ir kabo specialiai jam suprojektuotoje salėje valstybiniame muziejuje Rijksmuseum. Skaitykite, kokia šio paveikslo istorija nuo jo sūkurimo iki mūsų dienų.

8 paveikslai, kuriuos privalote pamatyti Paryžiuje

Paryžius - visada gera mintis, o mes siūlome, kur nueiti ir ką pamatyti, kad kelionė į Paryžių būtų įsimintina ir turininga. Šį kartą kviečiame į ekskursiją su gidu po Orsė muziejų!

Paveikslų rėminimas mūsų dirbtuvėse

Mūsų galerija siūlo profesionalią ir aukščiausios kokybės rėminimo paslaugą. Patyrę meistrai įgyvendins visus Jūsų su rėminimu susijusius lūkesčius. Gyvai apžiūrėti bagetų pavyzdžius galite Paveikslai.lt galerijose Kaune ir Vilniuje, o visą pasiūlą galite matyti ir užsisakyti internetu www.rėmai.lt!

8 garsiausi paveikslai, kuriuose nutapytos prostitutės

Prancūzų poetas Charles Baudelaire kartą pasakė: „Kas yra menas? Prostitucija“. Daugybei dailininkų prostitutės buvo modeliai ir mūzos tik vieni menininkai šį faktą buvo linkę nuslėpti, o kiti jį rodė prikišamai. Nuo Toulouse-Lautreco pastelių iki Egono Schiele‘ės eskizų pristatome aštuonis garsiausius paveikslus, kuriuose pavaizduotos prostitutės.

Reportažas iš Ramūno Naumavičiaus dirbtuvių

Kviečiame į kelionę po Ramūno Naumavičiaus dirbtuves ir kūrybą. Rytų dvasia dvelkiančiose dirbtuvėse, meditacijos būsenoje sukurti darbai spinduliuoja ramybę ir pozityvumą. Pasigrožėkite!
Showing 1 to 10 of 65 (1 Pages)