Naujas Gulbė sutemose Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Gulbė sutemose”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 100x100 cm

1 455,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 364,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Natalie Levkovska – dizainerė, dailininkė. 1995 m. Maskvoje įgijo dailininko-meistro akmens, kaulo, medžio apdirbimo bakalauro diplomą. 1999 m. įgijo kostiumo dizainerės specialybę Vilniaus dailės akademijoje. Po studijų akademijoje dirbo kostiumų dizainere Lietuvos kino studijoje, o vėliau kailinių dizainere Šilutėje. 2006 m. išvyko į Didžiąją Britaniją, kur, pakeitusi savo kūrybinį profilį, ėmė dirbti Londone esančioje dizaino studijoje dailininke-dekoratore ir tuo pat metu pradėjo tapyti aliejiniais dažais.

Autorė kuria paprastus ir poetiškus meno kūrinius, sujungdama siurrealizmą ir naivų meną. Jos meninė visata yra savotiškas magiškasis realizmas: ji mėgsta vaizduoti realius objektus, bandydama paveikslų erdvėje perteikti magišką gyvenimo pulsavimą. Jos kūrybos siužetai daugiausia paimti iš jos gyvenimo su dalele humoro ir autoironijos.

2018 m. FESPA mugėje Berlyne apdovanota „Distinction Winner“ vardu.

Nuo 1995 m. dalyvauja parodose Lietuvoje ir užsienyje. Surengusi 21 personalinių parodų, dalyvavo 16 bendrose tapybos bei piešinių parodose.

Nuo 2020 m. Lietuvos dailininkų sąjungos narė.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis100
Paveikslo plotis100
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslas interjere

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą