Jakas Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Jakas”

Technika: Tušas ir šiek tiek akvarelės, tapyta ant labai aukštos kokybės xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus.
Dydis: 46x35 cm
Visi paveikslai, tapyti ant Xuan popieriaus, montuojami ant sutvirtinančio popieriaus. Taip plonas popierius yra sutvirtinamas ir išlyginamas.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


"Keliaudama po Aziją susidomėjau Rytų Azijos tapyba, kurios ištakos sieka Tangų dinastiją Kinijoje (618-907). Įdomu tai, kad Rytų Azijos tapyboje svarbu naudoti kuo mažiau potėpių ir tonų, tik tiek, kiek reikia norint perteikti formą, turinį ir efektą. Visai kaip kaligrafijoje naudojama technika. Kiekvienas teptuko prisilietimas su prasme, jokių nereikalingų detalių. 

Šio stiliaus tapyboje naudojamas rašalas ir įvairūs jo tonai, išgaunami vandens ir potėpių intensyvumo pagalba. Naudojami ir natūralūs pigmentai, o teptukas - tikro plauko. Už kuo tikslesnį objekto atvaizdavimą svarbiau yra pati jo esmė, pvz., tapant gėlę, svarbu ne žiedlapių, spalvų tikroviškumas, o perduoti jos trapumą, kvapą, tai, kaip autorius jautėsi ją stebėdamas. 

Rytų Azijos tapybos stilių naudoju kaip įkvėpimą savo darbams. Juose nugula mano atsiminimai iš kelionių po Taivaną, Japoniją, Tibetą, Kiniją, Vietnamą. Šventyklos, bambukų giraitės, lotosų tvenkiniai, gervės, garniai, upės, kalnų masyvai, žmonės. Savo kūriniuose noriu perteikti harmoniją, ramybę, žmogaus sąlytį su gamta."

Indrės paveikslai tapomi ant Xuan popieriaus, naudojant tušą ir akvarelę. Xuan popierius yra tradicinis popierius, naudojamas kaligrafijoje ir Rytų Azijos tapyboje bei menantis 1000 metų istoriją. Xuan popierius gaminamas rankomis, o priklausomai nuo tipo, gamybai naudojamas sandalmedis, vyšnios žievė, bambukas, šilkmedis, ryžių šiaudai ir kt. Kadangi yra labai plonas, dėl tušo ir dažų Xuan popierius susiraukšlėja ir susibanguoja. Todėl tokio pobūdžio paveikslams yra reikalingas montavimas ant kito pasirinkto popieriaus. Montavimas išlygina piešinį. Indrė Beinartė savo paveikslus montuoja naudodama tradicinį "šlapio montavimo" metodą bei savo pačios gamintus natūralius klijus. Montavimas yra ilgas ir sudėtingas, bet itin svarbus procesas tokio pobūdžio paveikslams. Jo metu piešinys ne tik pasidaro lygus, bet ir išryškėja jo spalvos, jis sutvirtėja, yra tarsi "užkonservuojamas" ilgam laikui.

Xuan popierius yra tradicinis popierius, naudojamas kaligrafijoje ir Rytų Azijos tapyboje bei menantis 1000 metų istoriją. Xuan popierius gaminamas rankomis, o priklausomai nuo tipo, gamybai naudojamas sandalmedis, vyšnios žievė, bambukas, šilkmedis, ryžių šiaudai ir kt. Kadangi yra labai plonas, dėl tušo ir dažų Xuan popierius susiraukšlėja ir susibanguoja. Todėl tokio pobūdžio paveikslams yra reikalingas montavimas ant kito pasirinkto popieriaus. Montavimas išlygina piešinį. Indrė Beinartė savo paveikslus montuoja naudodama tradicinį "šlapio montavimo" metodą bei savo pačios gamintus natūralius klijus. Montavimas yra ilgas ir sudėtingas, bet itin svarbus procesas tokio pobūdžio paveikslams. Jo metu piešinys ne tik pasidaro lygus, bet ir išryškėja jo spalvos, jis sutvirtėja, yra tarsi "užkonservuojamas" ilgam laikui.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis35
Paveikslo plotis46
Detalesnė technikaTušas ir šiek tiek akvarelės, tapyta ant labai aukštos kokybės xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus.
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą