Inga Stacinskė tapytas paveikslas Nature vivante, Animalistiniai paveikslai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Nature vivante”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x60 cm

1 365,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 342,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Inga Stacinskė - tapytoja iš pašaukimo, menų pagrindus įgijusi dar paauglystėje Stasio Vainiūno meno mokykloje Palangoje. Po keliolikos metų praleistų viešojoje komunikacijoje ir politikoje, vėl atrado save tapyboje ir pasirinko menininkės kelią.

Šiuo metu ji gyvena ir kuria Belgijoje, čia tobulino tapybos įgūdžius Mestan Tekin meno studijoje.

Inga Stacinskė dalyvauja parodose bei menų mugėse - Parcour d'Artistes 2022 Grez-Doiceau (Belgija), Art Nordic 2022 Kopenhagoje, privačios galerijos pakviesta surengti savo pirmąją personalinę parodą Namiūro provincijoje (Belgija), yra tarptautinės ne pelno siekiančios menininkų organizacijos Global Art narė.

Ingos Stacinskės estetinis požiūris į pasaulį, jautrumas gamtai ir žmogui stipriai jaučiamas jos kūriniuose. Žmogus gali pilnavertiškai egzistuoti tik gamtoje, apsuptas jos augmenijos ir gyvūnijos, tuomet jis jaučiasi savimi. Įdomu, kad kiekviename menininkės paveiksle esanti emocija žiūrovų priimama labai individualiai - vienam sukelia džiaugsmą ar ramybę, kitam - nostalgiją ar net liūdesį.

Paskutiniu laikotarpiu Inga sukūrė seriją aliejumi tapytų paveikslų, kuriuose tekstilė ir istorinių, didžiausiuose pasaulio muziejuose eksponuojamų suknelių drapiruotės įkomponuotos į įsivaizduojamų personažų ir gamtos apsuptį, nukelia į kitą pasaulį, pripildytą spalvų, kvapų ir paukščių.

Menininkė tapo aliejiniais dažais, dažnai naudoja XV amžiuje olandų mokyklos pamėgtą glazūravimo aliejumi techniką, kuomet paveikslas tapomas dedant permatomus sluoksnius, kad būtų išgautas skaidrumo ir "išėjimo iš rėmo" efektas.

Inga Stacinskė tiki, kad "pirmiausiai menas turi patraukti akį, o tuomet likti sieloje".

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis60
Paveikslo plotis80
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą