Olga Kom

Pristato
Olga Kom tapytas paveikslas Pūkelis, Animalistiniai paveikslai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Pūkelis”

Technika: Akrilas - popierius
Dydis: 45.5x38 cm
Paveikslo dydis be rėmo 29,5 x 21,5 cm.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS
ĮRĖMINTAS!

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


„Kada, jei ne dabar?" - paklausiau savęs dirbdama ofisinį darbą verslo srityje. Visą gyvenimą jaučiau savyje menininkės gyslelę ir troškau ją vystyti, bet vis nepavykdavo surasti mielos širdžiai meno srities. 

Susiklosčiusių aplinkybių dėka pradėjau tapyti paveikslus ir įsimylėjau šį užsiėmimą. Pasiduodant sau būdingam bruožui - pradėti ne nuo paprastesnio, bet sudėtingesnio būdo, išsikėliau sau iššūkį suteikti paveikslui išraiškingumo vien monochrominėmis spalvomis, tad ėmiau kurti naudojant tik juodą ir baltą spalvas. Savo nuostabai, pirmi juodai-balti paveikslai sulaukė daug pozityvių atsiliepimų ir iškart surado gerbėjus, norinčius papuošti jais savo namus. 

Esu laiminga gan greitai atradus savo tapybos būdą ir techniką, nes susipažinus su žymių menininkų istorijomis supratau, kad savo stiliaus paieškoms gali būti paaukojami metai ar net dešimtmečiai. 

Mėgstu tapyti naktimis, visa širdimi ir protu pasinerdama į mistiką ir romantiką, leisdama nakčiai skatinti mano kūrybiškumą. Mėgstamiausi mano paveikslų siužetai yra kilę iš pasakų, fantazijų vizualizacijos naktiniame fone. Dažniausiai tapau reljefinius paveikslus akrilu ant natūralios drobės.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis38
Paveikslo plotis45.5
Detalesnė technikaAkrilas - popierius
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą