Naujas Lilijana Tumaitė tapytas paveikslas Ramus rytas, Animalistiniai paveikslai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Ramus rytas”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x100 cm

1 455,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 364,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Dailininkė Lilijana Tumaitė gimė 1942m. Kaune. Verta paminėti, jog jos senelis – knygnešys Jonas Tumas už lietuvišką žodį ne vienerius metus carizmo laikais atsėdėjęs „Kresty“ kalėjimo vienutėje, o senelio brolis – vienas Nepriklausomos Lietuvos kūrėjų, lietuvių literatūros klasikas Juozas Tumas – Vaižgantas.

Nuolatinis domėjimasis literatūra, muzika, menais šioje šeimoje buvo savaime suprantamas dalykas. Baigusi muzikos mokyklą, po to vidurinę, L. Tumaitė 1974m. Valstybiniame dailės institute įgijo dekoratyvinės dailės dailininkės – tekstilininkės specialybę. Netrukus persikėlusi į Vilnių, kurį laiką dirbo dailininke „Aušros“ kino teatre, „Litexpo“ parodų centre, po to Lietuvos dailės muziejuje vyr. moksline bendradarbe bei fondų saugotoja. Gana greitai tekstilę įveikė tapyba, kuriai dalininkė liko ištikima iki šiol. Dailininkės kūrybinėje sąskaitoje – 17 personalinių parodų. Noriai autorės tapybos darbus įsigiję yra ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių dailės mylėtojai.

Pristatomi kelių pastarųjų metų tabybos darbai.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis100
Paveikslo plotis80
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą