Aurelija Filipauskytė tapytas paveikslas Mažųjų dobilų angelas, Animalistiniai paveikslai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Mažųjų dobilų angelas”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x50 cm

465,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 117,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Aurelijos Filipauskytės tapyboje vyrauja portretai. Regis, dailininkė atsiliepia į šiomis dienomis vykstanti portreto atgimimą. Tiesa, autorė nesistengia nei nustebinti pasaulio, nei jo pakeisti, vengia įmantrių kompozicijų, yra savita.

Dailininkės tapomus veidus nustato dvasiniai kriterijai, o ne socialinės nutartys. Aurelijos Filipauskytės vaizduojamas žmogus vienišas, bet sukurtas ne vienatvei. Pati tapyba santūri. Portretuose išsiskiria žmogiškumas, sielos ir kūno vientisumo pilnatvė, dvasinis gyvenimas, intelektas.

Menininkei būdinga santūri toninė interpretacija, įžvalga, portretuojamųjų charakterių įvairovė. Kūrėjos tikslas prasmingas - įminti žmogaus mįslę. Žmogaus veidas dailininkei - akstinas portretui, paslaptis ir pilnatvė.Portretuojamųjų veidai tarsi kalba. Vyrauja rami, meditacinė nuotaika.

Aurelijos Filipauskytės paveikslai lyriški, etiudiški, kameriniai, apgaubti individualaus romantizmo. Sakytum, tai menininkės išpažintis, vizualinis laiškas gerbėjams.

Menotyrininkas Ričardas Jakutis.

10 klausimų Aurelijai

Skaitykite interviu ČIA

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis50
Paveikslo plotis40
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą