Paleisk Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Paleisk”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 120x80 cm
-Ei brolyti!Ką taip sunkiai tempi?!-Bandau sulaikyti vieną giesmininką,kuris labai jau gražiai gieda.

645,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 162,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Esu menininkė iš Kauno. Violeta Jarašiūnienė-ViJa Art. Gimiau 1978m ir užaugau netoli Dubysos, Raseinių raj. Betygalos miestelyje. 1997m.baigiau Kauno Taikomosios dailės mokyklą.Dailiosios keramikos specialybę ir likau gyventi Kaune. Pradėdama tapyti, aš niekad nežinau, nei kokios spalvos bus, nei koks turėtų būti finalas. Fone visada turi skambėti muzika,pagal kurią ir pradedu jausti dažų atspalvius. Muzika padeda skleistis spalvoms ir akordai parenka teptuko ir uždėtų ant drobės dažų skambesį. Spalvos tarpusavyje susilieja, kaip ir mūsų gyvenimai, mūsų jausmai. Norisi jausti harmoniją, švelnumą ir pilnatvę. Man patinka paliesti iki mažiausio plotelio visą drobės paviršių. Nejučiomis atsiveria vaizdai, kurių paaiškinti ir nusakyti žodžiais neįmanoma. Tai tarsi sapno ar svajonės dvelksmas. Lyg pasaka, mistika. Kaip gera, kada į paveikslą galima žiūrėti  dviese ir pamatyti skirtingus dalykus.Tai tarsi užkoduota paslaptis.Užbaigus darbą,jam sukuriu ir istoriją, pasaką ar eilėraštį. Man patinka jiems kuždėti gražius žodžius, kuriuos tarsi į plokštelę bandau įrašyti kaip prisiminimą, kurie sušildytų naujus namus.Vienas paveikslas-tai viena knyga , kurią norisi skaityti daug kartų. Nes tada gali atrasti vis naujus potyrius. Maloniausia dirbti su akrilo dažais. Jie nenuspėjami . Gali būti sunkūs, sodrūs, ryškūs, kartu ir skaidrūs, vos matomo lengvo šydo ir lietis tarsi akvarelė.

-Ei brolyti!Ką taip sunkiai tempi?!
-Bandau sulaikyti vieną giesmininką,kuris labai jau gražiai gieda.Giedodamas dar ir uždirba,o ir vaikus savo maitina.Jei ir tie mažiai bus sotūs,pradės giedoti kartu su juo ir ims skleisti geras žinias.Tada skraidyti galės,kur panorėję.Tegul sau tupi ant šakos ir tyli.Tegu klausosi mano tuksenimo.Čia aš nuspresiu,kam čiulbėti,o kam tylėti!
-O tu,brolyti,pamėgink pakeisti pažiūrį į viską.Pamėgink ir tu kartu su jais čiulbėti ir skleisti tik geras žinias.Taip ir pats taptum daug laimingesnis.Geriau visi laimingi,nei tu toks vienas.
Jei giesmininkas negalės dirbti,tai kas tau atneš maisto,kada jau neturėsi jėgų tempti?Kas tau padės tada,kada liksi visiškai vienas ir be sveikatos?
Gal jau laikas paleisti...?Gal laikas jiems patiems nuspręsti,čiulbėti jiems,valgyti,dirbti ar tylėti ir tupėti ant šakos,kurią tu bandai nupjauti?

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis80
Paveikslo plotis120
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą