Irena Kavaliauskienė tapytas paveikslas Apkalboms - ne!, Animalistiniai paveikslai , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Apkalboms - ne!”

Technika: pastelė, tušinukas, popierius
Dydis: 32x31 cm
Įrėmintas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS
ĮRĖMINTAS!

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Pamenu save vaikystėje piešiančią. Kaip ir kiekvienas vaikas. Tai buvo tai, ką visada mėgau veikti. Suaugus aš nuolatos piešiau, o taip pat dirbau darbą, visiškai nesusijusį su menu ir kūryba, tad nutariau vytis savo svajonę. Įstojau į Justino Vienožinskio dailės mokyklą, trejus metus vakarais, metusi visus kitus darbus, po keletą valandų praleisdavau prie popieriaus lapo su pieštuku, teptuku ar plunksna rankoje. Tai padėjo man nušlifuoti mano talentą.

Kai piešiu, jaučiu, kad darau kažką verto savęs. Šiuo metu mane daugiau domina personažai – gyvūnai. Dėl to, kad man patinka iliustracija, piešdama juos galiu kurti istoriją, kurią tik aš pati numanau, o kiekvienas žiūrovas gali įsivaizduoti savają, arba susukti animacinį filmą. Mėgaujuosi įvairia piešimo technika ir būdais. Daugiausiai piešiu sausa pastele, spalvotais pieštukais, anglimi. 

Esu surengusi ne vieną parodą Vilniuje, bei Trakuose.

Irena Kavaliauskienė

Įrėmintas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis31
Paveikslo plotis32
Detalesnė technikapastelė, tušinukas, popierius
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą