Bėgantis su vėju Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Bėgantis su vėju”

Technika: aliejus, kartonas
Dydis: 40x30 cm
GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Visą savo gyvenimą mėgau piešti, tačiau rimtai tapyba susidomėjau tik 2017 metais. Tais metais nusprendžiau pradėti mokslus ką tik susikūrusioje Klasikinio Realizmo Ateljė.

Mane labiausiai žavi senųjų meistrų tapyba. Dauguma mano kūrinių yra įkvėpti būtent jų. Daug dėmesio skiriu jų darbų ir atlikimo technikos analizei. Nuolat gilinu žinias realistinio, anatominio piešimo, žmogaus kūno ir emocijų atvaizdavimo, taip pat paveikslo kompozicijos srityse. 

Dažnai piešiu pagal individualius užsakymus. Mano kūriniuose neretai atvaizduojamas žmogus, tačiau galite pamatyti ir natiurmortus, peizažus, užsiimu ir sienų tapyba. Didžioji dalis kūrinių nutapyti aliejiniais dažais, tačiau naudoju ir anglį, pieštukus, akrilinius dažus, taikau grizailio techniką. Taip pat nevengiu ir eksperimentuoti  aerozoliniais ar sienų dažais. 

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis30
Paveikslo plotis40
Detalesnė technikaaliejus, kartonas
DydisMaži - iki 40 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą