Užkulisiai. Madam, aš nusilakstęs kaip šuo Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Užkulisiai. Madam, aš nusilakstęs kaip šuo”

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 86x61 cm
Įrėminta (107x83 cm)

825,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 207,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS
ĮRĖMINTAS!

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Jūsų dėmesiui pristatomas paveikslų ciklas „Užkulisiai“. Tai naratyvai apie moteris savo gyvenimo teatro ar tikojo teatro veiksme.

Jis pateikiamas kaip nesibaigiantis pasakojimas ir yra kuriamas keletą metų. Dalis ciklo paveikslų nugulė privačiose kolekcijose. 

Tai trapus jausmų pasaulis. Pilnas jautrumo, dramų. Tarsi susidedantis iš prabangaus vyriško tabako kvapo, prigesintų moteriškų kvepalų aromato, sumišęs su besaikiai geriamos kavos ir scenos dulkių paslapties kvapu. Čia, netikroje rampų šviesoje, nenuilstančių manipuliacijų dėka į pasaulį išleidžiami virpantys moterų atodusiai, kai nepažįstamas pasaulis liečiamas beveik perregimais, sušalusiais pirštais, o bėgantis laikas skaičiuojamas krintančių obuolių dūžiais. Tai taip teatrališka. Belieka laukti audringų plojimų ir garsių kvietimų „bisui“...

Autorė Daiva Šlajienė gimė Kaune. Baigė Kauno Juozo Naujalio meno vidurinę mokyklą (tapybos specialybę), Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetą. Įgijo architektės dizainerės specialybę. Dirba Kauno dailės gimnazijoje. Lietuvos dailininkų sąjungos, akvarelininkų sekcijos narė. Surengusi ne vieną personalinę akvarelės darbų parodą. Dalyvauja akvarelininkų organizuojamuose pleneruose, tarptautinėse ir respublikinėse grupinėse parodose.

Įrėminta (107x83 cm)

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis61
Paveikslo plotis86
Detalesnė technikaAkvarelė - popierius
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą