Pristato
Kiemas Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Kiemas”

Technika: Akvarelė
Dydis: 11x14 cm
Tai yra dailininko ranka akvarele nutapytas miniatiūrinis paveikslėlis. Jis parduodamas be rėmo todel jei norėsite jį pasikabinti ant sienos turėtumėte jį...

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI


Vilius Šileika puikiai įvaldęs akvarelės techniką, tačiau taip pat yra puikus piešėjas - dėl to paveikslų neįmanoma užmiršti.

Jo siurrealistiniuose darbuose įmanoma viskas - dailininkui nestinga originalių idėjų, kurias jis įgyvendina su jam būdingu kruopštumu.

Dailininkas paprastai pasirenka kelias spalvas ir visame darbe žaidžia jų subtiliais pustoniais.

Tai yra dailininko ranka akvarele nutapytas miniatiūrinis paveikslėlis. Jis parduodamas be rėmo todel jei norėsite jį pasikabinti ant sienos turėtumėte jį įsirėminti. Įrėminti taip pat galime padėti ir mes susisiekite.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis14
Paveikslo plotis11
Detalesnė technikaAkvarelė
DydisMaži - iki 40 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą