Jonas Kunickas tapytas paveikslas JK17-03411 Candy, Aktas , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„JK17-03411 Candy”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 120x50 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
GERA KAINA

Kaune gyvenantis jaunas ir talentingas menininkas Jonas Kunickas neseniai tapo tarptautinės meno akademijos „Mondial“ nariu. Dailininko kelią pasirinkęs architektas tapymui naudoja paprasčiausią mentelę.

Ne vienerius metus Lietuvoje ir užsienyje architektu dirbęs J.Kunickas prisipažino, kad metęs architektūrą ir nėręs į meno pasaulį nesigaili. Užsiimti tuo, kas patinka, dailininko manymu, yra geriausias darbas pasaulyje.

Piešimas ir tapymas neatskiriama gyvenimo dalimi tapo nuo tada, kai menininkas pirmą kartą į rankas paėmė pieštuką. Šis potraukis nebuvo susijęs su specializuotu ugdymu ar parengimu, tačiau jau pirmoje klasėje jam buvo prognozuojama dailininko ateitis.

Savarankiškai studijuodamas tapybą menininkas visuomet stengėsi kiek galėdamas tiksliau atkartoti savo korifėjų darbus, kol natūraliai atėjo noras tapyti savaip ir ankstesnis tikslas „padaryti kaip kiti“ neteko prasmės. Jonas Kunickas ėmė ieškoti savo tapybos stiliaus ir technikos. Pamėginęs tapyti mentele tiesiog suprato, kad rado tai, ko labai ilgai ieškojo. Paėmęs mentelę greitai atrado savo tapybos braižą. Dabar tapydamas menininkas teptukų nebenaudoja.

Galbūt dėl šios gyvenimo patirties dailininko darbuose jaučiamas subtilus skulptūriškumas. Pagrindinis menininko įkvėpimo šaltinis yra žmogaus kūnas – paties manymu gražiausias Dievo sukurtas meno kūrinys.

Pora darbų 2016 metais buvo apdovanoti meno konkursuose Prancūzijoje ir Amerikoje:

- "Mondial Art Academia" organizuojamame " Prix International des Galeries 2016" paveikslas "JK16-0929 Levandų kvapas" laimėjo 4-ąją vietą figuratyvo kategorijoje.

- "American Art Awards" organizuojamame kasmetiniame meno konkurse, paveikslas "JK15-0623 Palaima" laimėjo 3-ąją vietą moteriškos erotikos kategorijoje.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis50
Paveikslo plotis120
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Lietuvoje - per 2-3 d.d.!
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą