Antanas Virginijus-Krištopaitis tapytas paveikslas Paslaptingoji, Aktas , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Paslaptingoji”

Technika: akrilas, drobė, 2015
Dydis: 90x65 cm

1 005,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 252,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Aš esu Antanas Virginijus Krištopaitis. Gimiau 1948m. Klaipėdos rajone. Su pertraukomis tapau nuo šešiolikos metų. 1968m. baigiau Klaipėdos politechnikumą. Nuo 1968 iki 1974 gyvenau ir dirbau Rygoje, tuo pat metu lankiau Latvijos dailės akademijos piešimo, tapybos ir kompozicijos kursus. Nuo 1974m. užsiimu aktyvia menine veikla Lietuvoje. Esu surengęs apie 50 asmeninių parodų Lietuvoje, Rusijoje, Latvijoje, Japonijoje. 2009m. Lietuvos kultūros ministerija suteikė man meno kūrėjo vardą.

Esu tapęs aliejumi, pastele, tačiau šiuo metu tapau tik akrilu. Spalvomis išreiškiu pasąmonės vingius. Pradėdamas darbą nuo materialaus, vedu iki abstrakcijos, o po to vėl išnyru, lyg nardytojas ir materializuoju piešinį, tik kitame lygmenyje. Įkvėpimo semiuosi iš gamtos. Dažnai pradedu nuo gamtos, paskui interpretuoju ir pridedu filosofinio gylio. Moteris ir žmogus man taip pat yra gamtos dalis. Mano paveikslai energetiškai aktyvūs ir dažniausiai veikia pozityviai. Nesu orientuotas vien į pardavimą, greitą darbą ar uždarbį, kaip tai daro kai kurie gatvės dailininkai. Patinka daug kitų, rimtų menininkų darbų, kurių parodose lankausi dažnai. Tapymas man - dvasinis gyvenimas, perėjimas į kitą būseną, kur galiu užmiršti žemiškas realijas.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis65
Paveikslo plotis90
Detalesnė technikaakrilas, drobė, 2015
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą