Živilė Dudėnienė tapytas paveikslas Močiutės raštai Nr. 3, Abstrakti tapyba , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Močiutės raštai Nr. 3”

Technika: Mišri technika - popierius
Dydis: 29.7x42 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Mano kūrybos žanras yra labai platus. Čia ir sunkios abstrakcijos, ir ekspresyvūs peizažai ar gėlių motyvai, ir akvarelės lengvumas gyvena po vienu stogu. Esu iš tų žmonių, kurie kuria labai impulsyviai, pagauti esamo momento nuotaikos ir emocijos. Todėl monotonija – tai ne apie mane. Vis dėlto, nors siužetas mano kūryboje gana platus, visus darbus sieja vienas ir tas pats dalykas – tai gamta bei jos elementai.


Gamta man yra didžiausias įkvėpimo šaltinis. „Veža“ jos daugiasluoksniškumas, skirtingos tekstūros, spalvų dinamika, netikėti formų ir linijų deriniai, o svarbiausia – natūrali tyla ir ramybė bet kurioje gamtos virsmo stadijoje. Čia tiek gimimas, tiek mirtis vyksta tyliai, susitaikant, be pernelyg didelio pasipriešinimo.


Taip ir aš savo kūryboje. Einu ten, kur veda įkvėpimas ir visa esybe jam atsiduodu. Be jokio išankstinio nusistatymo, be pasipriešinimo ir būtinai tyloje...


Daug įtakos man, kaip dailininkei, turėjo tapytojas Albertas Satkus, kurio skatinama išmokau nebijoti eksperimentuoti ir drąsiai maišyti skirtingas technikas tarpusavyje. Tai leido atrasti savyje ekspresyvų, gan griežtoką potėpį ir ryškų, dažnai kontrastingų spalvų koloritą.


Tapau akrilu, tušu, akvarele, piešiu aliejinėmis pastelėmis, kuriu monotipijas. Derinu įvairias technikas tarpusavyje ir taip išgaunu unikalius atvaizdus, formas.


Mano darbai buvo eksponuojami JAV bei Jungtinės Karalystės galerijose.


Autorinių darbų į privačias kolekcijas yra įsigiję asmenys tiek Lietuvoje, tiek užsienyje (Rusija, JAV, Jungtinė Karalystė).

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis42
Paveikslo plotis29.7
Detalesnė technikaMišri technika - popierius
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą