Alvydas Goštautas tapytas paveikslas Amžinybės piligrimas, Abstrakti tapyba , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Amžinybės piligrimas”

Technika: Grafika
Dydis: 45x72 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Menininkas, grafikas, vilnietis. Baigęs M.K. Čiurlionio menų gimnaziją, VDA grafikos specialybę.

Aktyvus dalyvis atrankinių tarptautinių parodų – bienalių, trienalių Belgrade, Cacak, Yerevane, Trakya ir kt. Yra surengęs personalinių parodų Lietuvoje. Daugelio pasaulio valstybių privatūs kolekcionieriai yra įsigiję menininko kūrinių.

Grafikos darbai – tikrai itin įtaigūs, smagiam linijų, formų žaismui antrina darbų tapybiškumas ir saikinga vidinė ekspresija. Kūryba dažniausiai abstrakti, atskleidžianti natūralios medžio faktūros estetines savybes, kurios išryškinamos pasitelkiant išraiškingą juodos spalvos ir balto fono kontrastą, naudojant ryškius raudonus, mėlynus, geltonus, žalius akcentus. Daugiasluoksniais vaizdais sukuriami ryžtingi, apibendrinti, ekspresionistiniai plastiniai efektai, atspaudai pasižymi savita ritmika ir muzikalumu.

Šio dailininko kūryba derina Lietuvos grafikos meno tradicijas ir eksperimentus, formuoja autentišką Lietuvos šiuolaikinės grafikos kryptį. 

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis72
Paveikslo plotis45
Detalesnė technikaGrafika
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą