Junija Galejeva tapytas paveikslas Pilkų tonų portretas, Abstrakti tapyba , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Pilkų tonų portretas”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x60 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS


Junijos kūryba - tai visiškas pasinėrimas į ryškių spalvų jūrą, žiūrovas panardinamas į jų srovę, tarsi sudužus laivui, patenka į emocijų sūkurį. Sodrūs teptuko potėpiai, pastelinės ir ryškios spalvos atlieka pagrindinių veikėjų vaidmenį drobės scenoje, šviesūs tonai, kontrastuojantys su tamsiais ir niūriais teptuko potėpiais, tonų, šviesos ir šešėlių kontrastai - tai savybės, dėl kurių Junijos darbai yra stipriai sugestyvūs ir įtaigūs. Kaip Friedricho "Klajūnas rūko jūroje", taip ir žiūrovas jaučiasi priešais Junijos kūrinius: užvaldytas pakylėjimo.

Dailininkė sugeba sukurti intensyvų ryšį tarp savo kūrinių ir žiūrovo, iš tiesų ji puikiai geba išreikšti savo jausmus. Kandinskis teigė, kad reikia mankštinti sielą, Junija šią mintį įgyvendina, o iš to išeina menas, sukeliantis jausmus ir paliečiantis žiūrovo širdį.
Junijos kūryboje akivaizdūs dideli dailininkės tapybiniai gebėjimai, be to, matoma visa jos ramybė ir santūrumas. Jos naudojami teptuko potėpiai ir spalvos sukelia ramybės ir tylos jausmus, jos darbai yra tarsi durys, vedančios mus į ramybės būseną. Labai aišku, kad be įgudusios menininkės rankos joje slypi ir puikus gebėjimas įsiklausyti į savo širdį, menininkė moka įsiklausyti į savo emocijas ir išreikšti jas spalvomis. Dailininkė, visiškai išsilaisvindama nuo linijų ir figūrų, nutolsta nuo tikrovės ir pilnai įsitraukia į abstrakcionizmą, jos kūryba, tiesą sakant, čia atranda visišką pilnatvę. Spalva, išsilaisvinusi iš figūrų pančių, keliauja spiritualizmo keliu, ir šio kelio dėka galima užčiuopti savo sielą. Susitikti su Junijos kūryba reiškia atrasti paslėptas emocijas ir vėl prisiliesti prie savo sielos. Junijos menas yra apčiuopiama didelio jautrumo, intuicijos ir, svarbiausia, aistros išraiška. Visas meninis kūrinys iškyla ir įgyja tilto tarp mūsų, žiūrovų, ir kažko transcendentinio, sukrečiančio mūsų sielą ir intymius jausmus, prasmę.

meno kuratorė Vanessa Viti (Milanas)

Junija Galejeva - muzikologė, tapytojų grupės “Devyni vėjai” narė. 1972 - gimė Sibire (Krasnokamenskas, Rusija), gyvena Lietuvoje (Vilnius).

Daugiau nei 30 grupinių parodų (Vilnius, Trakai, Nida, Palanga, Milanas, Fuerteventura) Personalinė parodos:
2015 - BE PAVADINIMO, Karoliniškių muzikos mokykla, Vilnius
2017 - VAIZDO BUSENOS, PSI galerija, Vilnius

2017 - TYLA, LRT galerija Vilnius
2018 - PRAEITIES AUTORYSTĖ, ARS galerija, AVNT galerija Vilnius 2021 - METŲ LAIKAI, AVNT galerija, Vilnius
2022 - FOCUS, Savicko paveikslų galerija, Vilnius

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis60
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą