Dalia Čistovaitė tapytas paveikslas Pakrantės labirintai. Tylus, Abstrakti tapyba , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Pakrantės labirintai. Tylus”

Technika: medis, akrilas, matintas veidrodis
Dydis: 90x90 cm
"Tai buvo iššūkis! Tapyti ne ant drobės, o medžio lentos, su savitomis faktūromis ir atspalviais, kurie akivaizdžiai diktavo savo sąlygas!"

1 455,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 364,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Dailininkė kuria aliejiniais, akriliniais dažais, pieštuku, akvarelės ir mišria technikomis, tapo ant šilko. Surengė 16 autorinių parodų, dalyvavo daugiau nei 26  bendrose parodose, simpoziumuose.

Lietuvos dailininkų sąjungos narė, Lietuvos meno kūrėjų asociacijos narė.

Po Indiją ir Himalajus keliavusi dailininkė savo kelionių įspūdžiais nevengia dalintis ir darbuose. Jos paveikslų temos įvairios: nuo gėlių žiedų, peizažų ir arbatos gėrimo ceremonijų iki religinių atradimų. Žvelgiant į juos užplūsta ramybė ir šiluma, kaip sako pati jų autorė, kiek save atsimena, norėjosi tapyti Šviesą.

Savo kūryba meninkė skatina pažvelgti į mus supantį pasaulį kitaip, jautriau, pamatyti jo šviesiąją pusę.

"Tapyba man yra būdas pasakyti pasauliui ir žmonėms, ko sklidina širdis. Norisi pakilti ir iš paukščio skrydžio pamatyti, pajausti žemę su visomis Dievo apraiškomis joje", - sako dailininkė.

Paveikslų yra įsigiję privatūs kolekcionieriai Lietuvoje, Japonijoje, Kanadoje, Švedijoje, Italijoje, Vokietijoje, Australijoje bei JAV.

"Tai buvo iššūkis! Tapyti ne ant drobės, o medžio lentos, su savitomis faktūromis ir atspalviais, kurie akivaizdžiai diktavo savo sąlygas! Pajūrio tema labai artima - gyvenant šalia jūros ir bet kuriuo metų laiku vaikštant pakrante - smėlio, vėjo, jūros, raibulių, trapių kriauklelių ir kietų akmenėlių, nuolatinio kitimo ir beribių švytinčių erdvių įvaizdžiai artimai siejosi su klajonėmis sielos peizažuose, praradimais ir atradimais. Horizontalios banguojančios, švelniai besimainančios lentelių faktūros, subtiliai kintatntys natūralūs medžio atspalviai atkartojo meditatyvų sauso ir šlapio smėlio juostų bangavimą, dangaus juostą ir auksine šviesa persmelktą vandenį. Tereikėjo nesugadinti natūralaus medžio grožio, arba kiek galima mažiau jo paslėpti. Tai, kas vyko tapant ir kontempliuojant prie medžio lentos buvo paslaptis, tikra alchemija, kuri mane užbūrė ir nebepaleido.
Taip gimė ciklas "Pakrantės labirintai", o vėliau ir kiti "medinukai".
Kodėl "labirintai"? Stebint kamienų ritmus, atspindžius, vandens raibulius, smėlio bangelių vinguriavimą ar akmenėlių chaosą, žvilgsnis pasiduoda jų magijai, klaidžioja ratais, vingiais, atsitrenkia į akligatvius ar aptinka netikėtus praėjimus, kurie vėl grąžina į pradžią. Dauguma paveikslų sukomponuoti iš keletos atskirų medinių lentų aplink centrinį segmentą, kurio medžiagos ir forma - techninių ieškojimų pasekmė. Šiltas sausas medis ir šaltas " šlapias" stiklas, neįžvelgiamas "rūkinis" (matinis) veidrodis su iškirtais objektais, savo kitoniškumu, kontrastu iš(už)pildo paveikslo idėją.
Kiekvienas iš šio ciklo paveikslų - tai spalvinių gamtos nuotaikų ir vidinių pajautų sintezė, tai realūs jūriniai peizažai pamatyti sielos akimis. Tai gyvos gamtos fragmentai ir bežodžiai žmonių gyvenimo pėdsakai persipynę siurrealistiniame įspūdžių labirinte."

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis90
Paveikslo plotis90
Detalesnė technikamedis, akrilas, matintas veidrodis
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą