Zita-Virginija Tarasevičienė tapytas paveikslas Miniatiūros Nr. 5 iš ciklo \\"Spalvų žaismas\\", Abstrakti tapyba , paveiksla... Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Miniatiūros Nr. 5 iš ciklo "Spalvų žaismas"”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 30x30 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


"... Nuo tada, kada save menu mažą, - rankose laikau teptuką, o rūbeliai ištepti dažais. Tačiau "rimtai" kūrybai pribrendau tik daugiau nei prieš 25 metus. Per tą laiką buvo surengta daug įsimintinų parodų, sukurta daugiau nei 200 darbų, daugelis kurių puošia ne tik lietuvių, bet ir svečių šalių namus.
Mano kurtose drobėse - jausmai, nuotaikos ir emocijos, kurias išgyvenu pati. Dažnai darbuose vaizduojami urbanistiniai peizažai, abstraktūs vaizdai. Tapau taip, kaip veda mano ranka. Nesiekiu, kad mano kūrinio vizija sutaptų su paveikslo vertintojais, smagu, kai tą patį vaizdą kiekvieno vaizduotė piešia ir mato skirtingai."

Zita Virginija Jusevičiūtė-Tarasevičienė yra surengusi per 40 personalinių bei daugiau nei 20  grupinių parodų Lietuvoje bei Europos valstybėse.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis30
Paveikslo plotis30
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisMaži - iki 40 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą