Junija Galejeva tapytas paveikslas Rudens eskizas, Abstrakti tapyba , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Rudens eskizas”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 60x80 cm

519,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 130,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Junija Galejeva – dailininkė ir muzikė, tapytojų grupės "Devyni vėjai" narė.

Junijos paveikslai- kupini gyvybės, emocijos, nesuvaidinto ritmo ir tapybinės plastikos. Į juos nenuobodu žiūrėti, kas kart atsiskleidžia vis kitos paveikslo pasakojimas, kita erdvė, kuri lyg ir nurodo į peizažą, tačiau kalba apie būsenas, pasąmonės erdves, nepažintus/neapibrėžtus jausmų užkulisius. Junijos Galejevos tapyba atvira žiūrovo interpretacijai, ji pajėgi kalbėti didžia, santūra tapybos kalba. 

"Nematau didelio skirtumo tarp muzikos ir dailės. Muzikantai kalba apie melodijos piešinį, orkestruotės spalvas, dailininkai – apie spalvų sąskambius, ritmus, vieni ir kiti – apie harmoniją, kakofoniją, formą, akcentus ir t.t. Garsų deriniai jaudina panašiai kaip spalvų sąskambiai. Tapyboje, kaip ir muzikoje yra šviesos ir šešėlių žaismas, linijų kontrapunktas, kontrastai ir konfliktai, mintys, emocijos, aistros, būsenos. Tapyba moko matyti, kaip muzika moko klausytis, išgirsti.

Manęs dažnai klausia ką norėjau pavaizduoti viename ar kitame paveiksle. Jeigu mokėčiau išsakyti tai žodžiais, tuomet pasirinkčiau literatūrą, ne tapybą. Ir žiūrint kitų paveikslus manę pirmiausiai domina ne tai, ką autorius norėjo pasakyti, o tai, ką paveikslas sako man. Kviečiu savo žiūrovus nesistengti racionaliai suprasti kas pavaizduota, ar atspėti mano mintis. Kviečiu žiūrėti į paveikslą atvyra širdimi, taip, kaip yra klausomasi muzikos." 

J.Galejeva 

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis80
Paveikslo plotis60
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą