Red Flavor of Clouds Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Red Flavor of Clouds”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 101x101 cm

1 400,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 350,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


"Pradėjau tapyti prieš 10 metų. Drabužių dizainierės profesiją iškeičiau į tapybą. Forma, linijos, idėjos, spalvos - tai mano stichija. Iki tol tapyba buvo tik džiaugsmas sielai ir akims. Žavėjausi ir lankiau muziejus, parodas, meno festivalius, tai padėjo man plačiau pamatyti pasaulį ir suprasti savo veiklą. Per 20 metų keliaudama Jungtinėse Amerikos Valstijose išmokau sustoti ir tiesiog gėrėtis tuo, ką matau. Kelionės grąžino mane į gamtą, į savo, kaip žmogaus, šaknų pajutimą, giliau susimąsčiau apie gyvenimą. 

Kūryba prasidėjo nuo abstrakcijų, naudojau ivairias technikas, ekspirementavau su viskuo, kas buvo po ranka, bet, norėjosi pajausti ir kažką daugiau - orą. Noras pabandyti nutapyti orą persekiojo mane. Kiekvieną dieną ėjau stebėti saulėlydį... Bet visdar laukiu savo geriausio oro pajutimo momento. Tapau alejumi ir akrilu ant drobės, mane atskeidžia gėlės, medžiai ir visa gamta. Kuriu impresionizmo ir abstrakcijos mišinio stiliumi."

Autorės kūrinių kolekcionieriai yra įsigiję Jungtinėse Amerikos Valstijose Anglijoje, Europoje, Afrikoje, Australijoje ir Pietų Korėjoje.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis101
Paveikslo plotis101
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą