Miesto centras Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Miesto centras ”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 40x30 cm
GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Sveiki, aš esu Julija, gimiau ir užaugau Kryme, etninių lietuvių šeimoje. Supančios gamtos spalvos- jūros, kalnų, stepių, buvo mano įkvėpimu pradėti tapyti ir lieka mano didžiausia inspiracija. Atvykusi į Lietuvą, aš įgyjau aprangos dizaino specialybę. Studijuojant piešiau mados iliustracijas, portretus, bei vykdžiau akademines užduotis susijusias su aprangos dizaino veikla. Įgyta specialybė suteikė žinių ir drąsos eksperimentams su spalvom ir tekstūrom. Per paskutinius pora metų netikėtai atradau save abstrakcijos meno rūšyje. Tai kiekvieną kartą nenusakomas rezultatas, naujų priemonių atradimas bei laisvės pojūtis kuriant. Man įdomu ieškoti spalvinių derinių, ritmo ir dinamikos. Aš manau, kad paveikslas yra užbaigtas, kai pradedu jame matyti siužetą. Tikiuosi, Jūs taip pat atrasite savo, unikalią interpretaciją.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis30
Paveikslo plotis40
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisMaži - iki 40 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą